Ash of Gods Tactics نام بازی اندرویدی در سبک استراتژیک است که توسط استودیوی بازی سازی TBG LIMITED برای اندروید طراحی شده است .

داستان بازی به این صورت است که مردم در سرزمینی با نام ترمینوم (Terminum) سال ها در کنار یکدیگر با شادی و صلح زندگی کرده اند مدت ها می گذرد که در این دنیا جنگ نشده است تمدن های بزرگی شروع به رشد کردن می کند و همه از وضعیت راضی بوده اند اما ناگهان با برخورد یک ستاره به زمین صلح و آرامش مردم از بین می رود و جنگی بزرگ آغاز می شود در اثر این فاجعه بزرگ بسیاری از تمدن های بزرگ از بین می روند و آشوب به پا می شود .

در این حادثه هزاران نفر جانشان را از دست داده اند و باقی مردم که زنده مانده اند در فقر زندگی می کنند در این زمان حاکمان غاصب و طمع کار بر مردم حکومت می کنند و از آن ها برای راحتی و آسایش خودشان استفاده می کنند و روز به روز مردم فقیر تر می شوند . در این میان وظیفه شما این است که برای نجان مردم بی گناه دست به کار شوید و حاکمان غاصب را از بین ببرید برای شروع باید ارتشی بزرگ برای خود جمع آوری کنید و آن ها را آموزش دهید تا قدرتمند شوند .

در این بازی شما باید از تاکنیک ها و مهارت های دهنی خود استفاده کنید و برای از بین بردن دشمنان استراتژی داشته باشید . به سرزمین های مختلف سفر کنید و در هر کدام از آن ها با چالش های متنوع روبه رو شوید . در این بازی ۲۴ نقشه متفاوت وجود دارد که شما باید به همه ی آن ها سفر کنید در هر کدام از این نقشه ها و سرزمین ها کاراکتر های جدیدی وجود دارند که شما با آن ها آشنا می شوید .

نبردهایی که شما در آن شرکت می کنید دارای زمان محدودی است و شما باید بتوانید در این مدت زمان محدود از مهارت های ذهنی خود استفاده کنید و پیروز شوید . در مبارزه ها می توانید از کارت های جادویی استفاده کنید اما باید حواستان باشد تا کاملا حساب شده از آن ها بهره ببرید .

اگر از طرفداران بازی های استراتژیک هستید پس بدون شک Ash of Gods Tactics را از دست ندهید . اگر می خواهید به این بازی دسترسی داشته باشید هم اکنون می توانید آخرین نسخه از آن را همراه با فایل مود شده و دیتای بازی بر روی گوشی و یا تبلت اندروید خود نصب کنید و برای ساعت ها سرگرم شوید .

اطلاعات بازی

نام:Ash of Gods Tactics

حجم فایل:۲۶۷+۳۷ مگابایت

شرکت سازنده:TBG LIMITED

تاریخ انتشار:۲۰۱۹

منبع:گوگل پلی

ورژن:۰.۹.۵

زبان:انگلیسی

پلتفرم:اندروید

سبک بازی:استراتژیک

مناسب برای گروه سنی:۱۲+

پیش نیاز:۱ و بالاتر

Ash of Gods Tactics – v0.9.5 + Mod + Data

روزی را به یاد می‌آورم که ستاره فروزان به زمین برخورد کرد. هزاران انسان کشته شدند ، زمانی که کشورهای ثروتمند نابود شدند و شهرها ویران شدند … خیلی وقت پیش بود . شهرها دوباره ساخته شدند و انسان‌ها به زندگی آرام خود بازگشتند . اما من می‌دانم که درو کردن جهان coming.The است که در لبه جنگ قرار دارد . احساسش می‌کنم . خون بسیاری ریخته‌شده . دارند می‌آیند . و مرگ هنوز امید there’s را دنبال می‌کند . یک فرصت برای تغییر سرنوشت شوم . من می‌خوام این دنیا رو ببینم ، نابود می‌شه . و من به کمک تو در این ماجرای دشوار و خطرناک احتیاج دارم . به من ملحق می‌شی ؟ A برای توبه در خدایان : رستگاری در اینجا وجود دارد ! جمع خود را جمع کنید، آن را مدیریت کنید، واحدها را استخدام کنید و آموزش دهید تا آن را به روش خودتان مشخص کنید . پیدا کردن و خریدن artifacts قدرتمند برای ساختن شخصیت تان قوی‌تر ، کامل کردن یک عرشه از کارت‌های جادویی برای غافلگیر کردن رقبای شما در میدان جنگ و ایجاد استراتژی‌های منحصر به فرد برای ایجاد مسیر در بسیاری از دعواها و رویارویی با درو کردن .

ارسال نظر

حداقل 4 کاراکتر