• دانلود بازی شبیه ساز کامیون Euro Truck Simulator 2

  انتشار 16/06/02 بروز شده 16/06/02 بازدید شده 794نفر نویسنده دیدگاه(ها) 427 دیدگاه

  Euro Truck Simulator 2 دومین نسخه از بازی محبوب شبیه ساز کامیون بوده که سازنده و منتشر کننده آن شرکت SCS Software برای کامپیوتر است. واقع گرایانه ترین بازی در زمینه شبیه ساز کامیون همین بازی محسوب می شود و در آن باید با کامیون هایی که در اختیارتان قرار داده می شوند به بیش از 60 شهر دنیا از جمله آلمان، بلژیک، هلند و هند سفر کنید و به زندگی مجازی خود سر و سامان دهید!

  دانلود بازی شبیه ساز کامیون Euro Truck Simulator 2

  در ابتدای بازی Euro Truck Simulator 2 هدایت یک کامیون کوچک و ساده را در دست می گیرید و ماموریت هایی را که به عنوان آموزش در نظر گرفته اند، به اتمام می رسانید. پس از آموزش رانندگی با کامیون ها، مقداری پول به شما داده می شود تا با آن یک کامیون جدید خریداری کرده و سفر های خود را از کشور استرالیا شروع می کنید.

  نسخه جدید v 1.23.1.1s + 29 DLC  به پست افزوده شد.

  برای کسب موفقیت در بازی باید در شرکت های حمل و نقل استخدام شوید و با جابجایی بار از یک شهر به شهر دیگر درآمد خوبی را به دست آورید. بیشتر کشور هایی که در بازی Euro Truck Simulator 2 به آن ها سفر خواهید کرد، اروپایی بوده و کامیون هایی که در طول بازی با آن ها آشنا خواهید شد. بزرگراه ها، خیابان ها و جاده های موجود در بازی با جزئیات کامل طراحی شدند تا حس رانندگی یک کامیون واقعی را به کاربر انتقال دهند. برای بهبود سرعت و هم چنین قدرت تحمل بار کامیونتان باید قطعات آن را به طور دستی تعویض کنید و قطعات جدید از مغازه خریداری نمایید. برای پیدا کردن مسیر در بازی Euro Truck Simulator 2 می توانید از GPS مخصوص کامیون کمک بگیرید و بدون هیچ مشکلی، بار را به نقطه مورد نظرتان برسانید. ماموریت های متععدی در طول بازی وجود دارند که با انجام آن ها، پول و امتیاز بسیار خوبی نسیبتان می شود و به یکی از بهترین رانندگان کامیون در اروپا تبدیل خواهید شد.

  حداقل سیستم مورد نیاز :

  OS : Windows XP / Vista / 7 Processor :  Core 2 Duo E4600 2.4GHz RAM : 2 GB Graphics : GeForce 7600 GT 256MB Directx : 9.0c Free Space : 1 GB of Hard disc

  اسکرین شات از محیط بازی:

  تصویری از محیط بازی (1)

  تصویری از محیط بازی (2)

  حجم فایل :  2.3 گیگابایت

  دانلود نسخه جدید v 1.23.1.1s + 29 DLC با لینک مستقیم از سرور سایت:

  دانلود پارت ۱ :  Direct Link

  دانلود پارت ۲ :  Direct Link

  دانلود پارت ۳ :  Direct Link

  پسورد فایل : www.freegames.ir

  نسخه های قبلی:

  دانلود نسخه 1.22.2.8s + 29 DLC با لینک مستقیم از سرور سایت

  دانلود بازی با لینک مستقیم از سرور سایت

  شماره سریال نصب بازی برای نسخه قبلی :

  7KWDE-K9MV0-KFM10-ACJ2Q-HY9KZ

  دسته بندی ها