بازی های رایگان | دانلود بازی کم حجم وکتور Vector برای PC
مشاهده منو ها
 • دانلود بازی

 • MyFreeZoo


  Bazikhorha

  Khanwars

  ——————————————

  تراوین اسپید

  ——————————————

  Gorz

  دانلود بازی کم حجم وکتور Vector برای PC

  دانلود بازی کم حجم وکتور Vector برای PC

  Vector نام یکی از هیجان انگیز ترین و بهترین بازی های سیستم عامل اندروید بوده که توسط کمپانی Nekki برای کامپیوتر هم عرضه شده است و در آن باید در مسیر های مختلفی حرکت کرده و از موانع به بهترین شکل ممکن عبور کنید. در این بازی باید حرکات پارکور را در هنگام عبور از قسمت های مختلف انجام داده و به سرعت به سمت نقطه پایان حرکت کنید. بازی Vector دارای مراحل بسیار زیاد و متنوعی بوده که در هر یک از آن ها موانع خاصی قرار دارد و در هر یک از آن ها مسیر عبور شما متفاوت است مثلا در بعضی مراحل باید از پشت بام ها بپرید و در بعضی دیگر بباید در خیابان حرکت کنید. در حین حرکت شما در مراحل مختلف آهنگ های بسیار زیبایی پخش می شود که مطمئنا می تواند باعث هیجان شما در بازی شود.

  همچنین گیم پلی بازی Vector بسیار عالی بوده و با داشتن قسمت های مختلف می تواند ساعت ها کاربران را مشغول به بازی کند. گرافیک بازی بسیار حرفه ای طراحی شده و در آن تمامی موارد لازم برای یک محیط شلوغ و پر از موانع رعایت شده است. به این نکته توجه داشته باشید که شخصیت بازی معلوم نیست چه کسی است بلکه یک شخص تماما سیاه رنگ بوده که هیچ طراحی خاصی روی آن انجام نشده است. در هر مرحله مکعب هایی وجود دارد که باید به صورت کامل آن ها را جمع آوری کنید تا بتوانید ۳ ستاره کامل دریافت کنید همچنین در هر کدام از این مراحل یک سری حرکت خاص نیز وجود دارند که باید آن ها را نیز جمع آوری کنید. همچنین در بازی Vector در پایان هر مرحله مبالغی به شما داده می شود که می توانید با آن ها یک سری آیتم و حرکت خاص را نیز باز کرده و در طول بازی از آن استفاده کنید.

  برای دانلود بازی به ادامه مطلب مراجعه کنید.

  حجم فایل : ۴۴.۳۵ مگابایت

  دانلود بازی با لینک مستقیم از سرور سایت

  تصویری از محیط بازی

  پسورد فایل : www.freegames.ir

  جستجوهای ورودی:

  بازی برای pc (39)+ دانلودبازی ویکتور (۳۴)+ دانلود وکتور برای کامپیوتر (۲۸)+ دانلود vector برای pc (27)+ دانلود بازی پارکور برای pc (25)+ دانلود بازی پارکور (۲۴)+ دانلود بازی وکتور برای کامپیوتر (۲۰)+ دانلود رایگان بازی وکتور برای کامپیوتر (۲۰)+ بازی پارکور برای کامپیوتر (۱۷)+ دانلود بازی کم حجم پارکور برای کامپیوتر (۱۶)+
  Ilivid

  Travo

  206 پاسخ به “دانلود بازی کم حجم وکتور Vector برای PC”

  1. کیا می‌گه:

   No حجمش زیاده

   [پاسخ]

  2. n242hacker می‌گه:

   خیلییییییییییییییییییییییییییییییییی کم حجمه No

   [پاسخ]

  3. یییییییییی می‌گه:

   خخخخخخخخخخخخخخخخخخییییییییییییییلللللللللللللیییییییییییییییی کم حجمه Cry Cry

   [پاسخ]

  4. ناشناس می‌گه:

   عااااااااااااااااااااااااااااااااااااااللللللللللللللللللللللللللییییییییی Laugh Cool Wink Grin Yes ROTFL Blush In Love Drool Snicker Heh

   [پاسخ]

  5. yasin می‌گه:

   کم حجم نیست؟

   [پاسخ]

  6. XD می‌گه:

   اینو اگه تونستین بخونینش: Laugh Laugh Laugh
   بببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببباااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااحححححححححححححححححححححححححححححححححححححححححححححححححححححححححححححااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللل ببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببوووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووودددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددد!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

   [پاسخ]