• دانلود بازی Pro Evolution Soccer 2017 برای کامپیوتر

  انتشار 16/09/13 بروز شده 16/11/01 بازدید شده 271نفر نویسنده دیدگاه(ها) 10 دیدگاه

  Pro Evolution Soccer 2017 که در برخی کشورهای آسیایی تحت عنوان Winning Eleven 2017 شناخته شده است، یک بازی ویدیویی شبیه ساز فوتبال است که توسط PES Productions ساخته شده و Konami آن را برای پلتفرم های ویندوز، پلی استیشن 3 و 4 و ایکس باکس 360 و نیز ایکس باکس وان منتشر کرده است و شانزدهمین سری این بازی است. کاور بازی تصویر یکسری از بازیکنان بارسلونا ازجمله مسی، نیمار، سوارز، پیکه را نشان می دهد و در جولای 2016 Konami رسما اعلام کرد که با باشگاه بارسلونا همکاری رسمی داشته که اجازه دسترسی گسترده به استادیوم Camp nou برای سه سال را به شرکت می دهد علاوه بر این Konami با باشگاه هایی دیگر از جمله لیورپول، بورسیا دورتمند و ریورپلاته همکاری داشته که شامل بازسازی چهره بازیکنان، آرم باشگاه و استادیوم و سایر لوازم مخصوص باشگاه همراه با یکسری محتوای منحصر به فرد دیگر است. در این بازی نه تیم و دو استادیوم مختلف وجود دارد.

  عکس دانلود بازی Pro-Evolution-Soccer-2017-www.FreeGames.iR

  دانلود بازی PES 2017 نسخه CPY برای PC

  ویژگی های بازی شامل، بهبود پاس کاری یکسری تکنیک برای بهبود روش رسیدن به گل، کنترل توپ Real Touch و غیره است. همچنین می توان از طریق USB اطلاعات مربوط به بازیتان را بین کنسول های PS4 انتقال دهید و بدین ترتیب انتقال بازیکنان و تیم های ساخته شده بسیار راحت تر از نسخه های قبلی است. همچنین تجزیه تحلیل بازی در حالت آفلاین بین بازیکنان و در مسابقات آنلاین myclub میسر شده است. می توانید خصوصیات بازی رقبایتان (روش ضدحلمه یا حفظ توپ یا پاس های کوتاه یا بلند و غیره)، حرکات مورد علاقه شان و نواحی که از آن جا حمله می کنند را آنالیز کنید. در قسمت جدید تحت عنوان “Advanced Instructions” می توانید خیلی از مفاهیم اختصاصی فوتبال مثل تیکی تاکا که بر ایدئولوژی تیمی مبتنی هستند، تنظیم کنید و شامل موارد بسیار دیگری در رابطه با چگونگی برنامه ریزی برای پیروز شدن در بازی است.

  کنترل کاربردی تر تیم نیز از دیگر ویژگی های این سری است که می توانید با استفاده از یکسری گزینه جدید در حین بازی تفکر دفاعی و حمله تیم را تغییر دهید و به رویدادهای غیرمنتظره بازی واکنش سریع نشان دهید به لاک دفاعی فرو بروید یا برای رسیدن به گل تیم را به جلو هدایت کنید. کنترل دقیق ضربه کرنر، جلوه های بصری فوق العاده، حرکات طبیعی بازیکنان و هوش مصنوعی تطبیق پذیر که برای اولین بار در یک بازی فوتبال هوش مصنوعی به طریقی تعبیه شده است که  روش بازی شما را یاد می گیرد، به برنامه های استراتژی تان گوش می دهد دستورالعمل های پیشرفته تان را دنبال می کند و تاکتیک ها را طوری که متناسب دستوراتتان باشد، تنظیم می کند. مثلا اگر مدام به یکی از ستاره های تیم پاس دهید، مراقبت و نظارت بر او شدید تر می شود یا هوش مصنوعی تکنیک های حمله اش را متناسب با رفتار شما تغییر می دهد مثلا هنگامی که مدام پاس های بلندش را قطع کنید، سعی می کند روش بازی اش را مبتنی بر پاس های کوتاه کند و غیره.

  حداقل سیستم مورد نیاز برای بازی:

  OS: Windows 8.1 / 8 / 7 / Vista SP2
  Processor: Intel Core 2 Duo @ 1.8 GHz. AMD Athlon II X2 240 or equivalent processor
  Memory: 1 GB RAM
  Graphics: nVidia GeForce 7800 / ATI Radeon X1300 / Intel HD Graphics 2000 or better
  DirectX: Version 9.0c
  Hard Drive: 8 GB available space
  Sound Card: DirectX 9.0c Compatible sound card

  اسکرین شات از محیط بازی:

  حجم فایل ها : 9.6 گیگابایت

  پارت اول: Direct Link
  پارت دوم: Direct Link
  پارت سوم: Direct Link
  پارت چهارم: Direct Link
  پارت پنجم: Direct Link
  پارت ششم: Direct Link
  پارت هفتم: Direct Link
  پارت هشتم: Direct Link
  پارت نهم: Direct Link
  پارت دهم: Direct Link
  پارت یازدهم: Direct Link

  نسخه BlackBox

  حجم فایل ها : 4.3گیگابایت

  پارت اول: Direct Link
  پارت دوم: Direct Link
  پارت سوم: Direct Link
  پارت چهارم: Direct Link
  پارت پنجم: Direct Link

  توجه: نسخه Black Box همانند نسخه CPY است، با این تفاوت که فایل های زبان های غیرانگلیسی حذف و فیلم های آن فشرده سازی شده است.

  پسورد فایل : www.freegames.ir

  دسته بندی ها