• دانلود بازی trials of the blood dragon برای کامپیوتر

  انتشار 16/06/15 بروز شده 16/06/16 بازدید شده 45نفر نویسنده دیدگاه(ها) 1 دیدگاه

  trials of the blood dragon – كمپاني ubisoft به طور ناباورانه اي شب گذشته بازي جديدي را به نام trials of the blood dragon منتشر كرد , بازي تركيبي است از موتور سواري هايي در مسيرهاي طولاني كه از بازي Red lynx آمده و قسمت هايي برگرفته از المان هاي  بازي far cry .
  دانلود بازی trials of the blood dragon

  دانلود بازی trials of the blood dragon برای PC نسخه SKIDROW

  “اژدهاي خونين” انتخابي برجسته است ، در حين بازي مي توان به اين نكته دست يافت كه تمام سعي شركت ارائه دهنده بازي بر اين است كه رازهايشان را تا جايي كه امكان دارد حفظ كنند . اولين نكته اي كه بايد بدانيد اين است كه برخلاف آنچه ممكن است فكر كنيد اين بازي ، يك بازي تريلري نيست ! درحاليكه در بازي صحنه ها و لحظاتي مشابه با Redlynx وجود دارد اما بيشتر ماجراي بازي بر روي موتور رقم مي خورد . شايد عجيب ترين جنبه ي بازي ، ادغام كارتون هاي دهه ٨٠ و فيلم هاي اكشن باشد ، در حاليكه بدون دليل سعي بر شوخي با اين ٢ موضوع شده است اما متأسفانه از عهده ي اين كار برنيامدند. تركيب اين ٢ جالب از آب در نيامده است و بيشتر با هدف تبليغ و تجارتي بوده تا اينكه مبتني بر ايده اي جداب باشد .

  در حين بازي trials of the blood dragon ممكن است بر سر موانعي گير كنيد ، ديالوگ هاي بازي مدام تكرار مي شوند . بخش هايي از بازي كه با ماشين هاي كوچك توربو انجام مي شوند داراي اهميت هستند مخصوصا ٢ مرحله اي كه مي توانيد از  ubi  دانلود كنيد و جاي سوال است كه چرا اين ٢ مرحله ي خوب در خود بازي گنجانده نشده است . سوال ديگري كه پيش مي آيد اين است كه اصلا چرا كمپاني  “يوبي” اجازه انتشار اين بازي را داده است ! بازي هم اكنون با قيمت ١٢ يورو / ١٥ دلار براي ويندوز ارائه شده است .

  حداقل سیستم مورد نیاز:

  OS: Windows 7 SP1 or Windows 8.1 or Windows 10(64bit versions)
  Processor: Intel i3 550 @ 3.2 GHz or AMD Athlon II X4 620 @ 2.6 GHz
  Memory: 4 GB RAM
  Graphics: nVidia GeForce GTX460 or AMD Radeon HD5770 (1024MB VRAM with Shader Model 5.0)

  اسکرین شات از محیط بازی :

  تصویری از محیط بازی (۱)

  حجم فایل : 15 گیگابایت

  دانلود  بازی با لینک مستقیم از سرور فری گیمز:

  لینک پارت اول  :  Direct Link

  لینک پارت دوم :  Direct Link

  لینک پارت سوم :  Direct Link

  لینک پارت چهارم :  Direct Link

   

  پسورد فایل : www.freegames.ir

  دسته بندی ها