• دانلود بازی The Solus Project برای کامپیوتر

  انتشار 16/06/08 بروز شده 16/06/08 بازدید شده 34نفر نویسنده دیدگاه(ها) 1 دیدگاه

  The Solus Project عنوان بازی ماجراجویی است که توسط استودیو بازی سازی توسط Hourences , Grip Games در سال 2016 ساخته شده است.

  بازي يك نفره “تك و تنها” بازي اي سراسر ماجرجويي به همراه عناصري است كه براي بقا و پايداري لازم است كه در سياره اي رمزآلود و ناشناخته رخ مي دهد . در حال اكتشاف در اين سياره ، بايد زنده بمانيد و قفل مراحل بعدي را باز كنيد.سياره زمين نابود شده و انسان ها معلق در  تكه هايي از سفينه ها در اطراف سياره پلوتون  هستند .The-Solus-Project-2016

  دانلود بازی The Solus Project برای PC نسخه CODEX

  شما به عنوان اخرين اميد انسان ها هستيد ، كه به سياره اي دور فرستاده  مي شويد تا شرايط انجا را براي تكثير انسان ها بررسي كنيد . با وجود تجربه سالها سفر فضايي ، سفينه ي شما هنگام نزديك شدن به آن سياره دچار حادثه مي شود ، در حالي كه همه ي  هم تيمي هاي  شما در اين حادثه مرده اند و وسايلتان از بين رفته است و هيچ راهي براي دسترسي به كمك و يا به ارتباط با شخصي نداريد پس شما به طور كامل تك و تنها هستيد . دنبال راهي براي تماس با خانه تان ميگرديد اما هر چه بيشتر اين سياره تاريك را جستجو مي كنيد و بيشتر به رموزي كه در اعماق ان است پي ميبريد ، در اين شرايط هر چه بيشتر براي زنده ماندن تلاش مي كنيد و پيش مي رويد با رموز بيشتر و بيشتري پي مي بريد.

   

  حداقل سیستم مورد نیاز :

  OS: Windows 7 64 bit and newer
  Processor: Dual Core 2GHZ+
  Memory: 4 GB RAM
  Graphics: DirectX10 Compatible 3D Card – Minimum GeForce 460 or equivalent – Integrated graphics (Intel) may not work well and have not been tested. For use with Intel integrated graphics please run the game in DirectX10 compatibility mode.
  DirectX: Version 10

  اسکرین شات از محیط بازی :

  تصویری از محیط بازی (۱)

  حجم فایل :  3.9 گیگابایت

  دانلود  بازی با لینک مستقیم از سرور فری گیمز:

  لینک پارت اول  :  Direct Link

  لینک پارت دوم :  Direct Link

  لینک پارت سوم :  Direct Link

  لینک پارت چهارم :  Direct Link

  پسورد فایل : www.freegames.ir

  دسته بندی ها