• دانلود SUPERHOT – بازی فوق داغ

  انتشار 16/03/09 بروز شده 16/03/09 بازدید شده 39نفر نویسنده دیدگاه(ها) 9 دیدگاه

  SUPERHOT نام بازی جدیدی در ژانر اکشن و شوتر اول شخص برای کامپیوتر است که در سال 2016 توسط استودیو SUPERHOTTeam عرضه شده است. در دنیایی بین رویا و واقعیت باید به مصاف دشمنان بروید. دشمنانی که مجازی هستند و حالتی غیر واقعی دارند. اما صدماتی که آنان بر شما وارد می سازند، می توانند جان شخصیتتان را به خطر بیاندازند. قبل از هر چیزی باید دقت تیراندازیتان را تقویت کنید. برای این کار می توانید بخش آموزش ابتدایی را پشت سر بگذارید و به یک تیرانداز نیمه حرفه ای تبدیل شوید.

  دانلود SUPERHOT - بازی فوق داغ

  پس از این که آموزش های مورد نیاز را در بازی SUPERHOT به اتمام رساندید، نوبت به نبرد های واقعی می رسد. دقت و سرعت عمل در تیراندازی، به تنهایی می توانند باعث موفقیت شما در این بازی شوتر شوند. اگر ضربه ای از دشمنان دریافت کنید، میزان سلامتیتان دیگر به حالت قبلی باز نمی گردد. پس باید در طول یک مرحله، همواره به HP شخصیتتان توجه داشته باشید. نبرد ها هیچ وقت برایتان تکراری نمی شوند. چرا که گیم پلی در قالب چند گیم ماد برای بازیکنان طراحی شده است.

  آپدیت v1 و v2 به پست افزوده شدند.

  گیم ماد هایی نظیر Challenge Mode و Endless Mode باعث می شوند تا مهارتتان در تیراندازی به سطح بالایی برسد. به طوری که در SUPERHOT بتوانید چندین هدف از دشمن را در کم تر از چند ثانیه از بین ببرید. لازم به ذکر است که هوش مصنوعی نیرو های دشمن، بسیار بالاست. اگر می خواهید از پس آنان بر بیایید، باید از انواع سلاح ها و آیتم های نظامی استفاده نمایید. تنها یک نوع اسلحه در ابتدای بازی برایتان آنلاک می شود و بقیه اسلحه ها را باید از طریق کسب امتیاز به دست بیاورید. بازی SUPERHOT دارای محیطی کاملا سه بعدی و دور از واقعیت بوده که در کنار یک گیم پلی کم نظیر، می تواند تجربه بسیار خوبی برای دوستداران سبک شوتر باشد. منتقدان نیز نمره میانگین 85/100 را به این عنوان اختصاص داده اند.

  حداقل سیستم مورد نیاز:

  OS: Windows 7

  Processor: Intel Core2Quad Q6600 2,40 GHz

  Memory: 4 GB RAM

  Graphics: GeForce GTX 650 (1024 MB Ram)

  Storage: 4 GB available space

  حجم فایل : 1.03 و 0.3 گیگابایت

  دانلود با لینک مستقیم از سرور سایت

  دانلود آپدیت ها با لینک مستقیم از سرور سایت

  تصویری از محیط بازی

  پسورد فایل : www.freegames.ir

  صفحه بازی در استیم

  دسته بندی ها