• دانلود Starbound – بازی خیزش ستاره

  انتشار 16/02/03 بروز شده 16/02/03 بازدید شده 20نفر نویسنده دیدگاه(ها) بدون دیدگاه

  Starbound شاهکاری در سبک اکشن، ماجرایی، کژوال و پتلفرمر برای کامپیوتر است که در سال 2013 توسط Chucklefish در استیم منتشر شده است. این عنوان در طول مدت زمانی که به صورت Early Access بر روی استیم آمده، توانسته بیش از چند میلیون دانلود داشته باشد. هم چنین امتیاز میانگین عالی 9/10 را از سوی کاربران این شبکه دریافت نماید. با وجود این که هنوز نسخه نهایی آن عرضه نشده، می توان گفت که یکی از برترین عناوین در سبک خود می باشد.

  دانلود Starbound - بازی خیزش ستاره

  داستان بازی مستقل Starbound در مورد شخصیتی بوده که به دلایلی از سیاره خود فاصله می گیرد و به فضا سفر می کند. اما در طول راه، سفینه اش دچار مشکل شده و مجبور به توقف می شود. با توجه به این که در فضا گرفتار شده اید، امکان سفر به ستارگان مختلف برایتان وجود دارد. البته باید قطعات مورد نیاز برای تعمیر سفینه تان را فراهم کنید تا بتوانید در فضای بیکران به گشت و گذار بپردازید. محیط های این بازی به قدری زیاد هستند که حتی ماه ها این عنوان را تجربه کنید، با یک محیط تکراری برخورد نمی کنید.

  اگر به تنهایی نمی توانید از پس مبارزه با دشمنان بر بیایید، می توانید گروهی تشکیل دهید. این گروه که در Starbound با نام Crew شناخته می شود، می تواند چند عضو داشته باشد. اگر به صورت آنلاین به تجربه این بازی بپردازید، می توانید با سایر بازیکنان واقعی در شبکه استیم، گروهی تشکیل دهید. اما اگر به صورت آفلاین بازی می کنید، باز هم این ویژگی از شما صلب نخواهد شد. سیستم شخصی سازی یا همان Crafting System به قدری پرجزئیات بوده که اگر هزاران آیتم را هم در بازی Starbound کشف کنید، باز هم آیتم هایی باقی می مانند که در سیارات مختلف، ناشناخته مانده اند. به طور کلی می توان گفت که با عنوانی پرجزئیات مواجه هستیم که ساعت ها می تواند سرگرمتان کند.

  حداقل سیستم مورد نیاز:

  OS: Windows XP or later

  Processor: Core 2 Duo

  Memory: 2 GB RAM

  Graphics: 256 MB graphics memory and directx 9.0c compatible gpu

  DirectX: Version 9.0c

  Network: Broadband Internet connection

  Storage: 3 GB available space

  حجم فایل : 861.36 مگابایت

  دانلود با لینک مستقیم از سرور سایت

  تصویری از محیط بازی

  پسورد فایل : www.freegames.ir

  صفحه بازی در استیم

  دسته بندی ها