• دانلود Order of the Thorne – بازی فرمان ثورن

  انتشار 16/01/29 بروز شده 16/01/29 بازدید شده 66نفر نویسنده دیدگاه(ها) 2 دیدگاه

  Order of the Thorne نام بازی سرگرم کننده ای در سبک ماجرایی، مستقل و فکری برای کامپیوتر بوده و در سال 2016 توسط Infamous Quests عرضه شده است. هر ده سال یکبار، شاهزاده Quilhairn چالشی را برای افراد شجاع در نظر می گیرد که به The King’s Challenge معروف است. هر کسی که بتواند این چالش را زودتر از بقیه به اتمام برساند، می تواند یک آرزو نزد پادشاه بکند. اگر هر کاری از دست پادشاه در مورد این آرزو بر بیاید، آن را برای قهرمان سرزمین برآورده می کند.

  دانلود Order of the Thorne - بازی فرمان ثورن

  شما نیز در بازی Order of the Thorne تصمیم گرفته اید تا این ماجراجویی سخت را قبل از همه به پایان برسانید. سرنخ های محدودی در اختیار دارید و با توجه به این سرنخ ها باید به سوی جنگل حرکت کنید. با شخصیت های مختلفی سر راهتان برخورد می کنید که برخی از آنان می توانند راهنماییتان کنند. اما برخی دیگر ممکن است شما را در رسیدن به هدفتان گمراه سازند. پس بهتر است در انتخاب فرد مورد نظرتان برای راهنمایی، دقت کافی داشته باشید.

  شخصیتی که کنترل او را در طول داستان بر عهده دارید، پسری شجاع به نام Finn the bard می باشد. او مهارت های زیادی در زمینه های مختلف در Order of the Thorne دارد. اما برای استفاده از این مهارت ها باید تمرین لازم را داشته باشید. شاید طراحی محیط ها به صورت پیکسلی و با کیفیت پایین باشند، اما طراحی هنری این بازی در نوع خود کم نظیر است. گیم پلی بازی Order of the Thorne روان و کم عیب و نقص بوده و چندین ساعت می تواند طرفداران سبک Point and Click را مجذوب خود نماید. اگر آماده رویارویی با انواع مشکلات برای انجام چالش بزرگ پادشاه هستید، وقت را از دست ندهید.

  حداقل سیستم مورد نیاز:

   

  OS: Windows XP, Vista, 7, 8, or 10

  Processor: 900 Mhz

  Memory: 128 MB RAM

  Graphics: Direct X Compatible Graphics Card

  DirectX: Version 5.2

  Storage: 800 MB available space

  حجم فایل : 507.08 مگابایت

  دانلود با لینک مستقیم از سرور سایت

  تصویری از محیط بازی

  پسورد فایل : www.freegames.ir

  صفحه بازی در استیم

  دسته بندی ها