• دانلود Tharsis – بازی زندگی در مریخ

  انتشار 16/01/14 بروز شده 16/01/14 بازدید شده 51نفر نویسنده دیدگاه(ها) 3 دیدگاه

  Tharsis عنوان بازی جدید در سبک استراتژیک برای کامپیوتر می باشد که در سال 2016 به دست استودیو Choice Provisions بر روی استیم منتشر شده است. سیگنالی از سیاره مریخ به دستتان رسیده که مرموز به نظر می رسد. گروهی تشکیل می دهید و به این سیاره سفر می کنید تا فرستنده این سیگنال را پیدا کنید. بعد از این که به مریخ می رسید، شرایط به طور کامل تغییر می کند و در این سیاره ماندگار می شوید. اما باید به فکر سلامتی خودتان و افراد گروه نیز باشید.

  دانلود Tharsis - بازی زندگی در مریخ

  همواره برای تهیه اکسیژن و سایر نیاز هایتان در بازی Tharsis در سفینه تان زندگی می کنید. پس از استراحت کامل، باید دست به اکتشاف در مریخ بزنید و  یافته های جدیدی را به اندوخته هایتان بیافزایید. شرایط به آن گونه ای پیش نمی رود که انتظار داشتید! دو نفر از همکارانتان بر اثر حادثه ای کشته می شوند. سفینه فضاییتان نیز دچار آسیب جدی می شود و نیاز به تعمیر پیدا می کند. اگر به سرعت آن را تعمیر نکنید، دیگر اکسیژنی برای زنده ماندن بر روی این سیاره نخواهید داشت.

  مواد غذایی رو به اتمام بوده و امکان بازگشت به زمین نیز برایتان وجود ندارد. پس باید نهایت تلاشتان را در Tharsis بکنید تا زندگی جدیدی را بر روی این سیاره دورافتاده برای خود به وجود بیاورید. امکان به وقوع پیوستن بلایای طبیعی در هر لحظه وجود دارد. اگر می خواهید جان سالم از این حوادث به در ببرید، سفینه تان نیاز به تغییرات اساسی دارد. امتیاز به دست بیاورید و آیتم های متعددی را برای سفینه تان تهیه کنید. به طور مستمر، سیگنال هایی را در بازی Tharsis ارسال کنید. شاید بتوانید فرستنده سیگنال های قبلی را ردیابی کنید. به هرحال باید ماموریت سختی را که شروع کرده اید، با موفقیت به پایان برسانید.

  حداقل سیستم مورد نیاز:

  OS: Windows 7 x64

  Processor: Intel Core i5 5xxx

  Memory: 2 GB RAM

  Graphics: DirectX 11 compatible graphics card – Intel HD 5000, NVIDIA GeForce 400 or Radeon HD 5000

  DirectX: Version 11

  Storage: 2 GB available space

  حجم فایل : 408.37 مگابایت

  دانلود با لینک مستقیم از سرور سایت

  تصویری از محیط بازی

  پسورد فایل : www.freegames.ir

  صفحه بازی در استیم

  دسته بندی ها