• دانلود Ironcast – بازی قالب آهن

  انتشار 16/01/12 بروز شده 16/01/12 بازدید شده 42نفر نویسنده دیدگاه(ها) 2 دیدگاه

  Ironcast نام بازی مهیجی در سبک فکری، استراتژیک و نقش آفرینی برای کامپیوتر می باشد و توسط استودیو Ripstone در 2015 انتشار یافته است. به سال 1880 میلادی در انگلستان سفر کنید. زمانی که سلطنت ویکتوریا به خطر افتاده و همه چیز توسط دشمنان در حال نابودیست. در این شرایط طاقت فرسا، هدایت گروهی را بر عهده دارید که قصد دفاع از انگلستان را در برابر مهاجمان دارند. اما برای این کار باید حداقل سه آیتم مشابه را در کنار یکدیگر قرار داده و قدرت جدیدی کسب کنید.

  دانلود Ironcast - بازی قالب آهن

  در واقع، بازی Ironcast در بین عناوین Match-3 می تواند قرار بگیرد ولی با توجه به سایر ویژگی های فراوانی که دارد، سبک اصلی آن استراتژیک می باشد. در یک سمت تصویر، روبات شما و در سمت دیگر، روبات دشمن قرار می گیرد. اگر بتوانید آیتم های بیشتری را برای روباتتان جمع آوری کنید، قدرتش را افزایش داده اید. سپس این روبات ها با یکدیگر به نبرد می پردازند. مبارزی در میدان نبرد موفق می شود که از مهارت ها و اسپل های بیشتری نسبت به حریف بهره ببرد.

  داستان این بازی نیز بر اساس کتاب هایی از H.G. Wells و Jules Verne بازنویسی شده و در نوع خود کم نظیر است. البته داستان در Ironcast از اهمیت چندان بالایی برخوردار نبوده و سازندگان به گیم پلی، اهمیت ویژه ای قائل شده اند. تمامی محیط ها و تصاویر پیش زمینه موجود در بازی، توسط طراحان با دست طراحی شده اند و نوعی اثر هنری به حساب می آیند. بیش از پنجاه نوع آیتم در بازی قالب آهن وجود داشته که به مرور زمان می توانید این آیتم ها را به مجموعه تان اضافه کنید. توجه داشته باشید که گیم پلی بازی Ironcast بر پایه سرعت عمل بازیکن طراحی شده است. پس باید نهایت تلاشتان را در نبرد های پیش رویتان به کار بگیرید.

  حداقل سیستم مورد نیاز:

  OS: Windows XP

  Processor: Intel Pentium G630 @ 2.70 Ghz

  Memory: 2 GB RAM

  Graphics: AMD Radeon X850 XT

  DirectX: Version 9.0c

  Storage: 2 GB available space

  حجم فایل : 128.04 مگابایت

  دانلود با لینک مستقیم از سرور سایت

  تصویری از محیط بازی

  پسورد فایل : www.freegames.ir

  صفحه بازی در استیم

  دسته بندی ها