• دانلود Mushroom 11 – بازی قارچ یازده

  انتشار 16/01/05 بروز شده 16/01/05 بازدید شده 24نفر نویسنده دیدگاه(ها) بدون دیدگاه

  Mushroom 11 شاهکاری در سبک اکشن، ماجرایی، فکری و پلتفرمر برای کامپیوتر است و در سال 2015 توسط استودیو Untame به صورت مستقل عرضه شده است. این عنوان کم حجم توانسته نظر بسیاری از منتقدین بزرگ دنیا را نظیر IGN به خود جلب کند و نمرات باورنکردنی دریافت نماید. هم چنین چهارده جایزه بین المللی از جشنواره های مختلف را در کارنامه خود دارد. هر چند شاهد گیم پلی ساده ای هستیم ولی از همان ابتدای کار، نظر شما را نیز جلب خواهد کرد.

  دانلود Mushroom 11 - بازی قارچ یازده

  هدایت قارچی سمی را در بازی Mushroom 11 بر عهده دارید ولی برای حرکت در محیط ها، نباید به خودتان اجازه رشد دهید! بلکه باید به کمک ماوس، قسمتی از خود قارچ را از بین ببرید تا قادر به حرکت در محیط باشید. البته نباید نگران رشد این قارچ باشید. چرا که به سرعت در هر نوع محیطی رشد می کند و توانایی های منحصر بفردی دارد. دنیایی که در آن حضور دارید، تقریبا رو به نابودیست و تنها موجودات خطرناکی همچون روبات ها در آن حضور دارند.

  البته بلایای طبیعی هنوز هم از این دنیا پاک نشده اند و ممکن است گریبانگیر شما نیز باشند. هر چه قدر که شاخه های Mushroom 11 را از بین ببرید، شاهد رشد سریع تر آن در محیط خواهید بود. فقط باید مراقب باشید که جلوی رشد بی رویه آن را بگیرید. محیط ها و پس زمینه های آن ها با ظرافت خاصی طراحی شده اند و نظیر آن ها را در هیچ عنوانی ندیده اید. همین ویژگی ها به همراه گیم پلی اعتیادآور بازی Mushroom 11 باعث شده اند تا با یکی از برترین عناوین سال 2015 مواجه باشیم. هم چنین با انتخاب وبسایت IGN، این عنوان توانسته مقام برترین بازی پلتفرمر را در همین سال به خود اختصاص دهد. نباید انتظار گرافیک بالایی از بازی قارچ یازده داشته باشید اما طراحی محیط های آن در نوع خود کم نظیر هستند.

  حداقل سیستم مورد نیاز:

  OS: Windows XP and up

  Memory: 2 GB RAM

  Storage: 500 MB available space

  حجم فایل : 203.84 مگابایت

  دانلود با لینک مستقیم از سرور سایت

  تصویری از محیط بازی

  پسورد فایل : www.freegames.ir

  صفحه بازی در استیم

  دسته بندی ها