• دانلود The Long Dark – بازی تاریکی درازمدت

  انتشار 16/02/01 بروز شده 16/02/01 بازدید شده 48نفر نویسنده دیدگاه(ها) 11 دیدگاه

  The Long Dark عنوان بازی موفقی در سبک ماجرایی، جهان باز و شبیه ساز برای کامپیوتر بوده که در سال 2014 توسط Hinterland Studio Inc منتشر شده است. پس از فاجعه ای بزرگ، همه چیز در دنیا به هم ریخته و انسان های کمی توانسته اند جان سالم به در ببرند. شما در نقش یکی از این انسان ها باید با طبیعت رویارو شوید. مواد غذایی و محلی برای خواب تهیه کنید تا زنده بمانید. خطرات زیادی از جمله حیوانات وحشی، شما را در جنگل تهدید می کنند.

  دانلود The Long Dark - بازی تاریکی درازمدت

  به خاطر داشته باشید که در بازی The Long Dark هیچ چیز غیر عادی یا تخیلی همانند زامبی ها وجود ندارند. اما بدون این موجودات عجیب و غریب نیز زنده ماندن به تنهایی در طبیعت، کار بسیار دشواری خواهد بود. طبیعتی که در پیش رو دارید، دارای طراحی با جزئیات بالاییست. هر چند که گرافیک آن تا حدودی از واقعیت دور می باشد. اما احساس بسیار خوبی به هنگام گشت و گذار در آن به شما دست می دهد. جدا از این که خطرات متعددی ممکن است گریبانگیرتان شوند.

  نسخه جدید v0.302 به پست افزوده شد.

  هر شبی را که با موفقیت در طبیعت می گذرانید، نشانگر مهارت هایتان در زمینه رویارویی با طبیعت وحشی می باشد. هر چه قدر که به تعداد این شب ها در The Long Dark افزوده می شود، جنگل نیز جای خطرناک تری برای زندگی می شود. تعداد حیوانات وحشی آن افزایش پیدا می کند و بیشتر در تاریکی فرو می روید. به طوری که فقط نور مهتاب، ستاره ها و شفق های قطبی می توانند هدایتگرتان باشند. بیش از صد نوع آیتم در بازی The Long Dark وجود دارند که می توانند با تلفیق مواد اولیه ای همانند چوب، به مجموعه تان اضافه شوند. توجه داشته باشید که هیچ فروشگاهی وجود ندارد و خودتان باید نیازهایتان را از طبیعت برطرف نمایید. لازم به ذکر است که این عنوان توانسته نمره کامل 10/10 را در شبکه استیم از بیش از ده هزار کاربر دریافت کند.

  حداقل سیستم مورد نیاز:

   

  OS: Windows XP

  Processor: Dual-Core Intel i5 CPU @ 2GHz

  Memory: 4 GB RAM

  Graphics: Intel 4xxx Series w/ 512MB VRAM or better

  Storage: 1 GB available space

  حجم فایل : 285.52 و 980 مگابایت

  دانلود با لینک مستقیم از سرور سایت

  دانلود نسخه جدید با لینک مستقیم از سرور سایت

  تصویری از محیط بازی

  پسورد فایل : www.freegames.ir

  صفحه بازی در استیم

  دسته بندی ها