• دانلود Star Nomad 2 – بازی کوچ ستاره

  انتشار 15/12/25 بروز شده 15/12/25 بازدید شده 22نفر نویسنده دیدگاه(ها) بدون دیدگاه

  Star Nomad 2 دومین نسخه از بازی کوچ ستاره در سبک اکشن و مستقل برای کامپیوتر می باشد که در سال 2015 توسط Huy Phan انتشار یافته است. داستان مربوط به نبرد هاییست که در آینده به وقوع می پیوندند. انسان ها برای زندگی راحت تر به فضا رفته اند و در حال تسخیر سایر سیارات هستند. اما این زیاده خواهی بشریت، باعث به وجود آودن جنگ های مهیب فضایی شده است. نبرد هایی که بر اثر آن ها، هزاران نیروی داخلی و خارجی کشته می شوند.

  دانلود Star Nomad 2 - بازی کوچ ستاره

  قبل از شروع بازی Star Nomad 2 باید جناح خود را از بین چندین گزینه انتخاب نمایید. پس از این که گروه مورد نظرتان را برگزیدید، باید با پولی که در اختیارتان بوده، تجهیزات مورد نیاز آن گروه را تهیه کنید. سفینه های فضایی، مهم ترین وسایل نقلیه ای هستند که برای نبرد به کار می روند. شما نیز باید سوار یک سفینه قدرتمند و مستحکم شوید تا در نبردها، حرفی برای گفتن داشته باشید. البته در ابتدای بازی، مبلغ کافی برای خرید سفینه جدیدی را در اختیار نخواهید داشت. پس مجبور به گذراندن مرحله های اولیه با همین سفینه هستید.

  با منابعی که از طریق غارت سایر گروه ها به دست می آورید، امکان تهیه آیتم های جدید یا آپگرید آیتم های قبلی برای بازیکن فراهم می شوند. هر گروهی در Star Nomad 2 از چند کلاس مختلف با ویژگی هایی تشکیل شده که به مرور زمان به بالاترین کلاس موجود در گروهتان دست پیدا می کنید. فقط کافیست تلاش کنید و نبرد هایی را که پیش رویتان هستند، به نفع خود به اتمام برسانید. ماموریت های چالش برانگیز متعددی نیز در نسخه دوم بازی کوچ ستاره برای کاربران در نظر گرفته شده اند که در صورت انجامشان، امتیاز اضافی به مجموعه تان تعلق می گیرد. شاهد پیشرفت های چشم گیری در بازی Star Nomad 2 نسبت به نسخه اول هستیم و بازیکنان در شبکه استیم نیز از این عنوان رضایت نسبی داشته اند.

  حداقل سیستم مورد نیاز:

  OS: Windows 7+ 32bit
  Processor: Duo Core 2.2Ghz
  Memory: 4 GB RAM
  Graphics: Intel HD3000 Or Equivalent
  Directx: Version 10
  Storage: 600 MB Available Space

  حجم فایل : 343.75 مگابایت

  دانلود با لینک مستقیم از سرور سایت

  تصویری از محیط بازی

  پسورد فایل : www.freegames.ir

  صفحه بازی در استیم

  دسته بندی ها