• دانلود HELLDIVERS – بازی غواصان جهنم

  انتشار 15/12/21 بروز شده 15/12/21 بازدید شده 46نفر نویسنده دیدگاه(ها) بدون دیدگاه

  HELLDIVERS عنوان بازی مهیجی در ژانر اکشن و استراتژیک برای کامپیوتر می باشد که در 2015 به دست PlayStation Mobile Inc انتشار یافته است. سرزمین اجدادیتان یعنی Super Earth به خطر افتاده است. مهاجمان و مزدوران در حال احاطه یافتن به تمامی نقاط این سرزمین هستند. اگر گروهی از غواصان جهنم را برای دفاع از این سرزمین آماده نکنید، در کم تر از چند روز، کنترل تمام پایگاه های نظامیتان نیز به دست دشمنان خواهند افتاد.

  دانلود HELLDIVERS - بازی غواصان جهنم

  دشمنان بشریت در بازی HELLDIVERS با یکدیگر متحد شده اند تا انتقام سختی بگیرند. در این شرایط سخت باید به بهترین شکل ممکن، گروهتان را هدایت کنید و تجهیزات مخصوصی را در اختیارشان قرار دهید. البته به هنگام بازی، فقط کنترل یکی از این اعضای گروه در اختیار بازیکن خواهد بود. پس بهتر است قبل از شروع نبرد، شخصیت مورد نظرتان را از بین اعضا برگزینید. سپس اسلحه مخصوصی به این مبارز بدهید و برای رویارویی با صدها دشمن خطرناک آماده شوید.

  به هنگام نبرد باید مراقب دوستانتان باشید تا به طور اشتباه به سمت آن ها شلیک نکنید. زیرا HELLDIVERS از Friendly Fire پشتیبانی می کند و اگر به سمت دوستانتان شلیک کنید، آن ها خواهند مرد. پس به هنگام مبارزه باید نهایت دقتتان را به کار ببرید تا دچار چنین اشتباهاتی نشوید. این عنوان جذاب از قابلیت Co-op نیز تا حداکثر چهار نفر پشتیبانی می کند. اگر از نبرد های تک نفره خسته شده اید و به دنبال هیجان بیشتری هستید، حتما باید بخش چند نفره یا Multiplayer آن را تجربه کنید. البته اگر مایل به تجربه بازی HELLDIVERS بر روی سرور های مخصوص استیم هستید، باید نسخه اصلی را خریداری کنید. بیش از صد ساعت گیم پلی مفید، منظرتان است! پس وقت را تلف نکنید و به گروه غواصان جهنم بپیوندید.

  حداقل سیستم مورد نیاز:

  OS: Windows Vista / Windows 7

  Processor: 2.4GHz Dual Core

  Memory: 4 GB RAM

  Graphics: 512 MB NVIDIA GeForce 9800 / ATI Radeon HD 2600 XT

  DirectX: Version 10

  Storage: 7 GB available space

  حجم فایل : 1.3 گیگابایت

  دانلود نسخه FitGirl با لینک مستقیم از سرور سایت

  تصویری از محیط بازی

  پسورد فایل : www.freegames.ir

  صفحه بازی در استیم

  توجه :

  برای نصب این نسخه فوق فشرده، به چند ساعت زمان احتیاج خواهید داشت.

  دسته بندی ها