• دانلود Steampunk Tower – بازی برجک بخار

  انتشار 15/12/16 بروز شده 15/12/16 بازدید شده 59نفر نویسنده دیدگاه(ها) 7 دیدگاه

  Steampunk Tower از جمله بازی های کم حجم در سبک استراتژیک و پلتفرمر برای کامپیوتر می باشد که در 2015 توسط استودیو Chillingo Ltd عرضه شده است. شخصیتی به نام Bingham به کمکتان نیاز دارد. معادن ارزشمند Etherium در خطر نابودی هستند. اگر شما با استفاده از یک برجک بخار غول پیکری که دارید، جلوی مهاجمان را نگیرید، برای همیشه نابود خواهند شد. برای این کار باید رهبری افرادی را که بر روی این برجک کار می کنند، بر عهده بگیرید و نبردهای متعددی را تجربه نمایید.

  دانلود Steampunk Tower - بازی برجک بخار

  در ابتدای بازی Steampunk Tower برجکتان فقط دارای امکانات محدودی بوده و توانایی مقابله با تعداد زیادی از دشمنان را ندارند. البته تعداد مهاجمان نیز در مراحل اولیه، کم بوده و اگر کمی دقت کنید، به سادگی می توانید آنان را از بین ببرید و به مراحل بعدی دست پیدا کنید. این برجک بخار از قابلیت شخصی سازی پیشرفته ای برخوردار بوده و بازیکن می تواند به صورت دلخواه، انواع آیتم ها را بر روی آن پیاده کند. قبل از خرید هر آیتمی باید به کارایی آن دقت کنید تا خرید مناسبی انجام دهید.

  برخی از آیتم ها با یکدیگر تداخل دارند و به همین خاطر نیز نباید آن ها را به طور همزمان از فروشگاه تهیه کنید. تنوع دشمنان در Steampunk Tower به قدری بالا بوده که در هر مرحله با موجودات و روبات های جدیدی رویارو می شوید. اکثریت دشمنانتان، موجودات فضایی و روباتیک بوده اما توسط افرادی کنترل می شوند. زیرساخت های دفاعیتان باید به قدری قدرتمند باشند که توانایی مقابله با جمعیت عظیمی از دشمنان را داشته باشند. اگر آماده مبارزه با انواع موجودات خطرناک به کمک برجک بخار در بازی Steampunk Tower هستید، وقت را از دست ندهید. چرا که معادن ارزشمندتان در خطر هستند و هر لحظه ممکن است از بین بروند و امیدتان نیز از دست برود.

  حداقل سیستم مورد نیاز:

  OS: Windows XP

  CPU: Dual-core

  RAM: 1 GB

  Graphics: 512 MB

  Storage: 200 MB free space

  حجم فایل : 26.27 مگابایت

  دانلود با لینک مستقیم از سرور سایت

  تصویری از محیط بازی

  پسورد فایل : www.freegames.ir

  صفحه بازی در استیم

  دسته بندی ها