• دانلود Battle Fleet 2 – بازی ناوگان نبرد

  انتشار 15/12/05 بروز شده 15/12/05 بازدید شده 94نفر نویسنده دیدگاه(ها) 5 دیدگاه

  Battle Fleet 2 دومین نسخه از بازی موفق ناوگان نبرد در سبک استراتژیک، شبیه ساز و مستقل است و توسط Mythical City Games برای PC در 2015 عرضه شده است. هدایت ناوگانی دریایی بر عهده تان گذاشته شده است. نبرد های دریایی، اوج گرفته اند و کشوری به پیروزی می رسد که بتواند بهترین کاپیتان ها را در این زمینه داشته باشد. شما هم به عنوان کاپیتان یکی از این ناوگان های جنگی برگزیده شده اید. اگر بتوانید عملکرد خوبی را از خود به نمایش بگذارید، به درجات بالاتری خواهید رسید.

  دانلود Battle Fleet 2 - بازی ناوگان نبرد

  در این ناوگانی که در بازی Battle Fleet 2 تحت کنترلتان بوده، می توانید چندین نفر را برای بخش های مختلف آن استخدام نمایید. زیرا به تنهایی نمی توانید از پس تمامی کارهای موجود در این ناوگان بر بیایید. زمانی که نبردی اتفاق می افتد، خسارت های زیادی به هر دو طرف وارد می شوند. برای جلوگیری از این خسارت های احتمالی باید تجهییزاتتان به قدری پیشرفته باشند که با صدمات جزئی، هزینه زیادی برای تعمیرشان احتیاج نباشد. هم چنین بستگی به عملکرد خودتان دارد که نتیجه نبرد به سود کدام طرف باشد.

  از انواع سربازان ماهر در زمینه نظامی هم باید کمک بگیرید تا به هنگام جنگ، یاریتان کنند. بدون سربازهایتان در Battle Fleet 2 عملا نمی توانید کاری به پیش ببرید. هر سربازی در ارتشتان دارای مهارت های مخصوص به خودشان می باشند. پس قبل از تربیت هر سرباز باید به این مهارت ها توجه بکنید. قبل از ورود به هر درگیری باید طرف مقابلتان را مورد بررسی دقیق قرار بدهید. جزئیات در نسخه دوم از بازی ناوگان نبرد در سطح بسیار بالایی می باشند. به طوری که اگر بخواهید همه چیز را به خوبی یاد بگیرید، به چندین روز زمان احتیاج خواهید داشت. مکان هایی که در بازی Battle Fleet 2 برای درگیری ها در نظر گرفته شده اند، با واقعیت نیز تطابق کامل دارند.

  حداقل سیستم مورد نیاز:

  OS: Windows XP

  Processor: 1.5 ghz dual core

  Memory: 2 GB RAM

  Graphics: 128 mb Video Card

  DirectX: Version 8.0

  Storage: 500 MB available space

  حجم فایل : 322.05 مگابایت

  دانلود با لینک مستقیم از سرور سایت

  تصویری از محیط بازی

  پسورد فایل : www.freegames.ir

  صفحه بازی در استیم

  دسته بندی ها