• دانلود Mini Metro – بازی متروی کوچک

  انتشار 15/11/30 بروز شده 15/11/30 بازدید شده 33نفر نویسنده دیدگاه(ها) بدون دیدگاه

  Mini Metro شاهکاری در سبک استراتژیک و شبیه ساز از استودیو Dinosaur Polo Club برای کامپیوتر بوده که توانسته امتیاز 10/10 را در استیک کسب نماید! در ابتدای کار، به عنوان طراح مسیر های سه مسیر مترو انتخاب شده اید. باید این مسیرها را به نوعی طراحی کنید که حمل و نقل در آن ها، پرسرعت ترین روش ممکن باشد. شاید در این مرحله، به راحتی بتوانید بهترین و سریع ترین مسیرها را برای افرادی که از مترو استفاده می کنند، به وجود بیاورید.

  دانلود Mini Metro - بازی متروی کوچک

  اما باید دید که در مراحل بالاتر بازی Mini Metro وقتی که تعداد ایستگاه ها افزایش پیدا می کند، قادر به انجام این کار خواهید بود یا خیر. هر ایستگاه در این بازی، توانایی نگه داری عده کمی از افراد را به طور همزمان دارد. به همین خاطر، باید مترو ها به سرعت در بین مسیرها حرکت کنند تا بتوانند پاسخگوی مسافران باشند. شهر به سرعت پیشرفت می کند و تعداد ساکنان آن نیز افزایش پیدا می کند. طبیعتا، تعداد افرادی که از مترو استفاده می کنند هم با این سیر صعودی بیشتر می شود.

  به همین خاطر بازیکن باید بتواند مهارت های لازم را در طراحی این راه های پر پیچ و خم مترو کسب نماید. اگر نتوانید زمان را در Mini Metro به خوبی مدیریت کنید، مسافران از عملکردتان ناراضی خواهند بود. اگر این روند ضعیف ادامه پیدا کند، حتی ممکن است از سمتی که دارید، برکنار شوید! برخی از ایستگاه ها وجود دارند که در مرکز شهر واقع شده اند. با توجه به تعداد زیادی از مسافران که در این مناطق منتظر مترو هستند، باید تدبیر دیگری برای این مسیر های شلوغ بیاندیشید. مترو هایی که در بازی Mini Metro تحت کنترلتان هستند، باید زمان بیشتری برای رفت و آمد در این مکان های شلوغ نسبت به سایر مکان ها صرف کنند. پس باید حواستان به چنین نکات ظریفی هم باشد.

  حداقل سیستم مورد نیاز:

  OS: Windows XP, Vista, 7, 8 or later

  Processor: 2 GHz or faster processor

  Memory: 1024 MB RAM

  Graphics: Shader Model 2.0

  DirectX: Version 9.0c

  Storage: 300 MB available space

  حجم فایل : 182.63 مگابایت

  دانلود با لینک مستقیم از سرور سایت

  تصویری از محیط بازی

  پسورد فایل : www.freegames.ir

  صفحه بازی در استیم

  دسته بندی ها