• دانلود ROOT – بازی ریشه

  انتشار 15/11/27 بروز شده 15/11/27 بازدید شده 47نفر نویسنده دیدگاه(ها) 4 دیدگاه

  ROOT عنوان بازی مهیجی در سبک اکشن و مخفی کاری برای کامپیوتر می باشد که در سال 2015 به دست استودیو Digital Tribe بر روی استیم عرضه شده است. داستان در مورد هکر معروفی به اسم Edward Summerton بوده که به جای او ایفای نقش خواهید کرد. او قصد دارد تا به سیستم های امنیتی دولتی نفوذ کند و اطلاعات ارزشمندی را از آن ها به دست بیاورد. اما هم و پیدا کردن راهی برای نفوذ به صورت فیزیکی، کار بسیار دشواری خواهد بود.

  دانلود ROOT - بازی ریشه

  نفوذ فیزیکی در بازی ROOT بدین معناست که خودتان باید همانند یک ویروس عمل کنید! وارد محیطی سیاه رنگ از سرور ها شوید و با سیستم های امنیتی قدرتمندشان به مبارزه بپردازید. با توجه به این که این بازی در سبک مخفی کاریست، بهترین راه برای کسب موفقیت، انجام تمامی کارها به صورت مخفیست. یعنی حدالامکان باید از برخورد با نیرو های امنیتی بپرهیزید. اگر می توانید، حتی به آن ها نزدیک هم نشوید. زیرا امکان لو رفتن شما وجود دارد. در صورتی که لو بروید، مجبور به تکرار آن مرحله خواهید بود.

  سطح سیستم های امنیتی به مرور زمان، افزایش پیدا می کند و برای مقابله با آن ها باید از بهترین راه کار ها استفاده کنید. شاید بتوانید مراحل اولیه ROOT را با حقه های ساده پشت سر بگذارید، اما در مراحل بعدی به هیچ وجه نمی توانید بدین صورت عمل کنید. برخی از نرم افزار های امنیتی به قدری سطح بالایی دارند که حتی در صورت نزدیک شدن دشمن، آژیر خطر را به صدا در می آورند. سپس تمامی نیرو های دفاعی به آن بخش مراجعه می کنند و در دامشان گرفتار می شوید. گرافیک بازی ROOT به صورت کاملا سه بعدیست و از محیط هایی تقریبا تیره رنگ تشکیل شده اند. گشت و گذار در این محیط ها، هیجان خاصی برایتان به همراه خواهند داشت.

  حداقل سیستم مورد نیاز:

   

  OS: Windows Vista/7/8/10

  Processor: Intel Core i3 2.1 GHz or AMD equivalent

  Memory: 2 GB RAM

  Graphics: Intel HD 4000

  DirectX: Version 9.0c

  حجم فایل : 473.89 مگابایت

  دانلود با لینک مستقیم از سرور سایت

  تصویری از محیط بازی

  پسورد فایل : www.freegames.ir

  صفحه بازی در استیم

  دسته بندی ها