• دانلود GOCCO OF WAR – بازی نبرد بچه ها

  انتشار 15/11/23 بروز شده 15/11/23 بازدید شده 74نفر نویسنده دیدگاه(ها) 5 دیدگاه

  GOCCO OF WAR یک بازی جدید در سبک اکشن و کژوال برای کامپیوتر می باشد که توسط استودیو AGM PLAYISM در سال 2015 انتشار یافته است. زمانی که بچه ها مشغول بازی بودند، ناگهان کینه ای در بینشان به وجود می آید. هر کدام از این افراد، عضو گروه های چهار نفره ای می شوند تا با یکدیگر به نبرد بپردازند. شما نیز به عنوان یکی از این بچه ها باید گروهی تشکیل بدهید. سپس اسلحه ها و تجهیزاتتان را برای رویارویی با سایر مبارزان در محیط های فانتزی آماده سازید!

  دانلود GOCCO OF WAR - بازی نبرد بچه ها

  همان طور که گفته شد، نبرد در بازی GOCCO OF WAR در بین بچه ها رخ داده است. به همین خاطر نیز تمامی تجهیزاتی که به کار می برید، جنبه فانتزی دارند و محیط ها نیز از رنگ های شاد و متنوعی طراحی شده اند. هر کاراکتری که برای شروع بازی انتخاب می کنید، قابلیت شخصیت سازی را به طور کامل دارا می باشد. بیش از 1600 نوع آیتم در بخش استور، قابل تهیه است. البته برای تهیه هر آیتمی باید پول لازم برای خریداری آن را از طریق شرکت در نبرد ها کسب کرده باشید.

  13 نوع اسلحه مخصوص به طور کلی در بازی نبرد بچه ها وجود داشته اما تنها به یک مدل از آن در ابتدا، دسترسی خواهید داشت. هر اسلحه ای در GOCCO OF WAR ویژگی منحصر بفردی داشته و بسته به قیمتی که دارد، کارایی های مختلفی را برای مبارزان ارائه می کند. بخش آفلاین این عنوان شامل 21 مرحله جذاب و چالش برانگیز می شود که ماموریت هایی در هر یک از این مراحل گنجانده شده اند. اگر نسخه اصلی بازی GOCCO OF WAR را تهیه کنید، به بخش چند نفره یا Multiplayer عالی آن نیز دسترسی پیدا می کنید . در قسمت چند نفره، تا حداکثر سی و دو نفر می توانند داخل یک محیط با یکدیگر به رقابت بپردازند.

  حداقل سیستم مورد نیاز:

   

  OS: Windows7 / Windows8 / Windows10 – 64-Bit / 32-Bit

  Processor: Intel® Core™ i3-530 @ 2.93 GHz or Better

  Memory: 2 GB RAM

  Graphics: NVIDIA® GeForce® GT 640 or Better

  DirectX: Version 11

  Hard Drive: 2 GB available space

  حجم فایل : 512.75 مگابایت

  دانلود با لینک مستقیم از سرور سایت

  تصویری از محیط بازی

  پسورد فایل : www.freegames.ir

  صفحه بازی در استیم

  دسته بندی ها