• دانلود A Wolf in Autumn – بازی گرگی در پاییز

  انتشار 15/11/16 بروز شده 15/11/16 بازدید شده 51نفر نویسنده دیدگاه(ها) 4 دیدگاه

  A Wolf in Autumn یک بازی جدید در ژانر ماجرایی و مستقل برای کامپیوتر می باشد که در سال 2015 توسط فردی به نام David Szymanski انتشار یافته است. داستان در مورد دخترکیست که بعد از بیهوشی چند ساعته، از خواب بیدار می شود. داخل خانه ای چوبی واقع شده و اطراف آن، جنگلی زیبا و پهناور است. همه چیز آرام به نظر می رسد تا جایی که صدای مادرش به گوشش می رسد. این صدا، راهنمای بسیار مناسبیست تا خود را از این جنگل به بیرون ببرید و جانتان را نجات دهید.

  دانلود A Wolf in Autumn - بازی گرگی در پاییز

  کاربر در بازی A Wolf in Autumn باید به جای این دخترک، ایفای نقش کنند. زمانی که صدای مادرش را می شنوید، قوت قلب پیدا می کنید. اما این قوت قلب، گذرا بوده و جایش را به نگرانی و عوامل منفی می دهند. سکوتی ترسناک بر جنگل حکمرانی می کند. در این سکوت، ممکن است صداهای دلخراشی به گوشتان بخورد و حتی باعث ترس و وحشتتان بشوند. اما با توجه به این که صدای آرامبخشی، راهنمایتان می باشد، به هیچ وجه نباید از چیزی بترسید. زیرا چیزی برای ترسیدن وجود ندارد و از موجودات خطرناک، خبری نیست.

  اگر بخواهیم دقیقا سبک این عنوان را بررسی کنیم، می توان گفت که در رده Surreal یا فراواقعی قرار دارد. بدین معنی که محیط A Wolf in Autumn شاید شباهتی به واقعیت داشته باشد ولی فراتر از آن می باشد. در رویا سیر می کنید و طراحی محیط منحصر بفرد باعث می شود تا خودتان را در دنیای واقعی نبینید. جنگلی که پیش رویتان می باشد، دارای طراحی ظریف و زیباییست. فصل پاییز و خزان در آن به خوبی ترسیم شده و از طیف های رنگی مربوط به این فصل در آن ها استفاده شده اند. شاید داستان و مراحل بازی A Wolf in Autumn نسبتا کوتاه باشند، اما پس از به اتمام رساندن آن، احساس بسیار خوبی به شما دست می دهد و به خوبی می توانید با داستانش ارتباط برقرار کنید. در نتیجه، تاثیر بسزایی در وجودتان خواهد گذاشت.

  حداقل سیستم مورد نیاز:

  OS: Windows 7 or better

  Processor: Intel i3 or better

  Graphics: AMD 6870 or equivalent

  DirectX: Version 9.0

  حجم فایل : 179.27 مگابایت

  دانلود با لینک مستقیم از سرور سایت

  تصویری از محیط بازی

  پسورد فایل : www.freegames.ir

  صفحه بازی در استیم

  دسته بندی ها