• دانلود Planetbase – بازی پایگاه سیاره

  انتشار 15/11/01 بروز شده 15/11/01 بازدید شده 71نفر نویسنده دیدگاه(ها) 8 دیدگاه

  Planetbase عنوان بازی جذابی در سبک استراتژیک و شبیه ساز برای کامپیوتر بوده و در 2015 توسط استودیو Madruga Works بر روی استیم قرار گرفته است. هدایت گروهی از مهاجران زمینی را که به سیاره ای دور افتاده سفر کرده اند، در اختیار دارید. آنان قصد دارند تا پایگاهی مستحکم برای خود ایجاد کنند. شما باید به افراد این گروه کمک کنید تا این پایگاه را با انواع تجهیزات و ماهواره های فضایی به وجود بیاورند. برای زنده مانده در این سیاره نیاز به چیز های زیادی دارید.

  دانلود Planetbase - بازی پایگاه سیاره

  اکسیژن، آذوقه غذایی و آب از مهم ترین مواردی در بازی Planetbase هستند که به آن ها نیاز پیدا خواهید کرد. از سیاره زمین، فقط مقدار محدودی از این منابع را با خود به آن سیاره برده اید. پس طبیعتا بعد از مدتی به اتمام خواهند رسید. باید راه هایی را برای جمع آوری این منابع بر روی سیاره جدید پیدا کنید. شاید در ظاهر، علائم حیاط در این مکان دیده نشود. اما قبل از این که به این جا سفر کنید، تحقیقات زیادی انجام گرفته و ثابت شده که انسان ها می توانند در شرایط دشوار به زندگی بپردازند.

  روبات ها می توانند بهترین گزینه برای انجام انواع ماموریت ها یا گشت و گذار بر روی این سیاره باشند. پس روبات هایی را در Planetbase طراحی کنید و توانایی های مخصوصی را برایشان تعریف نمایید. خودتان و اعضای گروه نباید بیش از حد از پایگاه خارج شوند. زیرا خطرات زیادی تهدیدتان می کنند و امکان از دست دادن جانتان هم وجود دارد. همه چیز برای راه اندازی پایگاه با بالاترین امکانات آماده نیست. پس باید خودتان به فکر جمع آوری امکانات و ساخت یک پایگاه بزرگ و باامکانات باشید. با توجه به این که بازی Planetbase به عنوان یک شبیه ساز شناخته می شود، دارای گرافیکی پرجزئیات و محیطی کاملا سه بعدی می باشد.

  حداقل سیستم مورد نیاز:

  OS: Windows Vista/7/8/10

  Processor: 2 GHz Dual Core

  Memory: 2 GB RAM

  Graphics: 512 MB VRAM – Shader Model 3

  DirectX: Version 9.0c

  Hard Drive: 550 MB available space

  حجم فایل : 285.90 مگابایت

  دانلود با لینک مستقیم از سرور سایت

  تصویری از محیط بازی

  پسورد فایل : www.freegames.ir

  صفحه بازی در استیم

  دسته بندی ها