• دانلود The Age of Decadence – بازی عصر سقوط

  انتشار 16/02/27 بروز شده 16/02/27 بازدید شده 4نفر نویسنده دیدگاه(ها) 20 دیدگاه

  The Age of Decadence از بازی های جدیدی در سبک استراتژیک، نقش آفرینی و مستقل برای PC بوده که توسط Iron Tower Studio در سال 2015 منتشر شده است. داستان مربوط به دوران روم باستان می شود. زمانی که هر یک از قدرت های موجود در منطقه سعی می کردند تا خودشان به مقام پادشاهی روم برسند. اما دنیای این بازی، کاملا بر اساس واقعیت ها طراحی نشده است. بلکه فانتزی و نیرو های جادویی نیز در طراحی محیط ها، نقش بسزایی داشته اند.

  دانلود The Age of Decadence - بازی عصر سقوط

  با توجه به همین ویژگی بازی The Age of Decadence هیولایان و موجودات خطرناکی در سرتاسر کشور پراکنده هستند. اگر می خواهید قدرتتان را به همگان ثابت کنید، باید با آن ها به مبارزه بپردازید. ترکیب سلاح های کلاسیک و جادویی، سلاح هایی متفاوت به وجود آورده اند که بازیکنان می توانند آن ها را از فروشندگان خریداری کنند. برخی از این سلاح ها دارای قدرت خارق العاده ای هستند. به همین خاطر به سختی به دست می آیند و گونه های کمیابی محسوب می شوند.

  Update v2 به پست افزوده شد.

  علاوه بر شما، افراد دیگری نیز خواستار نابودی کامل هیولاها هستند تا مردم، باری دیگر در صلح و آرامش زندگی کنند. این افراد در طول داستان The Age of Decadence به کمکتان می آیند و مهارت هایی را نیز به قهرمانتان می آموزند. از این فرصت ها باید به خوبی استفاده کنید و تا می توانید بر تعداد هیولایان کشته شده بیافزایید. به مناطق مختلفی از روم سفر خواهید کرد و محیط های جالبی را خواهید دید. اما در تمامی این محیط ها، خطرات زیادی تهدیدتان می کنند. پس بهتر است قبل از این که پا به محیط جدیدی در بازی The Age of Decadence بگذارید، آن جا را به خوبی مورد بررسی قرار دهید. بیشتر از صد Quest در این بازی RPG وجود دارد که با به پایان رساندن هر یک از آن ها، امتیازی ویژه ای به کاربر داده می شود.

  حداقل سیستم مورد نیاز:

  OS: Windows XP/Vista/Windows 7/Windows 8/Windows 10

  Processor: 1.7 GHz Processor or better

  Memory: 2 GB RAM

  Graphics: Nvidia Geforce 8500 GT / ATI Radeon HD 7290 (512 Mb) or better

  DirectX: Version 9.0c

  Hard Drive: 1900 MB available space

  حجم فایل : 975.69 و 114.65 و 114.66 مگابایت

  دانلود با لینک مستقیم از سرور سایت

  دانلود آپدیت اول با لینک مستقیم از سرور سایت

  دانلود آپدیت دوم با لینک مستقیم از سرور سایت

  تصویری از محیط بازی

  پسورد فایل : www.freegames.ir

  صفحه بازی در استیم

  دسته بندی ها