• دانلود Lets Farm – بازی مزرعه داری اندروید

  انتشار 16/03/25 بروز شده 16/06/08 بازدید شده 34نفر نویسنده دیدگاه(ها) 9 دیدگاه

  Lets Farm یک بازی سرگرم کننده در سبک کژوال برای سیستم عامل اندروید می باشد که به دست استودیو Playday Games به انتشار رسیده است. در ابتدا، زمینی با مساحت پایین در اختیار کاربر گذاشته می شود. هم چنین امکاناتی که برای شروع خواهید داشت، بسیار کم خواهند بود. پس بهتر است از این امکانات کم به بهترین شکل ممکن بهره ببرید و با سرعت پیشرفت کنید. امکان کاشت و برداشت، ساخت و ساز ساختمان هایی همچون انبار و دامداری در این مزرعه برایتان فراهم می باشد.

  دانلود Lets Farm - بازی مزرعه داری اندروید

  علاوه بر موارد مذکور که از اهمیت بالایی در بازی Lets Farm برخوردارند، وظایفت دیگری همچون آشپزی بر دوشتان خواهند بود. تمامی این موارد نیاز به رسیدگی روزانه دارند تا به بهره برداری برسند. به طور مثال برای برداشت یک محصول کشاورزی باید چند روز از آن نگه داری کنید. خطرات زیادی همانند آفت یا علق های هرز، مزرعه تان را تهدید می کنند. پس بهتری است قبل از این که چنین اتفاقات ناگواری رخ بدهند، از آنان جلوگیری کنید. چیدن علف های هرز به صورت روزانه از آن دست وظایفیست که حتما باید به آن توجه داشته باشید.

  آپدیت جدید v7.2 جایگزین شد.

  اگر انتظار محصول دهی بالا دارید، باید بذر های زیادی را با بودجه ای که دارید از بازار تهیه کنید. حیوانات اهلی نیز در Lets Farm نیاز به مراقبت دارند تا به مرحله رشد و محصول دهی برسند. محصولاتی چون تخم مرغ و شیر از این حیوانات به دست خواهد آمد که به عنوان مواد اولیه، مورد استفاده قرار خواهند گرفت. با توجه به این که در یک سرور جهانی به صورت آنلاین بازی خواهید کرد، همسایگانی در اطرافتان خواهند بود که بازیکنان واقعی هستند. در صورتی که به کمک نیاز دارید، می توانید به آن ها درخواست دوستی بدهید. دکورایسون و نوع چینش آیتم های مزرعه در بازی Lets Farm کاملا به خودتان بستگی دارند.

  تغییرات نسخه 7.2:

  • ویژگی جدید ماهیگیری
  • رفع مشکلات جزئی

  حجم فایل : 39.44 مگابایت

  پیش نیاز اندروید : نسخه 2.3 یا بالاتر

  دانلود فایل نصبی با لینک مستقیم از سرور سایت

  تصویری از محیط بازی

  پسورد فایل ها : www.freegames.ir

  لینک گوگل پلی

  توجه:

  برای اجرا نیاز به اینترنت دارید.

  دسته بندی ها