• دانلود King of Thieves – بازی پادشاه دزدان اندروید

  انتشار 16/03/17 بروز شده 16/03/17 بازدید شده 34نفر نویسنده دیدگاه(ها) 7 دیدگاه

  King of Thieves از برترین بازی های سبک Strategy سیستم عامل اندروید بوده که توسط شرکت معروف ZeptoLab بر روی گوگل پلی قرار داده شده است. هدایت مکعبی سیاه رنگ را بر عهده بگیرید و به طلاهای دیگران دستبرد بزنید! با توجه به این که با یک عنوان آنلاین PvP مواجه هستیم، هر کاربر باید به سمت گنیجنه های سایر کاربران برود و برای دزدیدنشان تلاش کند.

  دانلود King of Thieves - بازی پادشاه دزدان اندروید

  هر کاربری که در بازی King of Thieves سرعت عمل بالایی داشته باشد، بدون شک موفق خواهد بود. هر چه قدر که بتوانید طلا و وسایل ارزشمندی از گنیجه های کاربران بدزدید، به همان قدر هم پیشرفت خواهید کرد. اما بازیکنان دیگر هم برای دزدیدن طلاهایتان تلاش خواهند کرد! اگر می خواهید مانع کارشان بشوید، حتما باید یک سیاه چاله مستحکم با امنیت بالای طراحی کنید. سپس گنجینه هایتان را داخل این سیاه چال قرار دهید تا از دسترس عموم در امان بماند.

  آپدیت جدید v2.9 جایگزین شد.

  برای نفوذ به سیاه چال دیگران باید از انواع روش های ممکن استفاده کنید تا در نهایت به مقصد برسید. در طول این مسیرهای King of Thieves باید مراقب موانع و تله هایی باشید که از طرف حریف، کار گذاشته شده اند. در صورتی که در این دام ها گرفتار شوید، قادر به ادامه راه نخواهید بود. هم چنین امتیازی هم برایتان تعلق نمی گیرد و دست خالی از سیاه چال به خانه بر می گردید. هر فردی که بتوانید بیشترین میزان غارت یا همان Loot را در کل سرور داشته باشد، مقام اول را در رده بندی جهانی به خود اختصاص خواهد داد. شخصیتی که در بازی King of Thieves در اختیار دارید، قابلیت سفارشی سازی هم دارد. می توانید با امتیازات به دست آمده، ظاهرش را تغییر دهید و لباس های جدیدی برای او خریداری نمایید. پس وقت را تلف نکنید و به سراغ غارت دیگران بروید!

  تغییرات نسخه 2.9:

  • چند ویژگی منحصربفرد
  • بهبود کلی

  حجم فایل : 40.43 مگابایت

  پیش نیاز اندروید : نسخه 4.0 یا بالاتر

  دانلود فایل نصبی با لینک مستقیم از سرور سایت

  تصویری از محیط بازی

  پسورد فایل ها : www.freegames.ir

  لینک گوگل پلی

  توجه :

  برای اجرا نیاز به اینترنت دارید.

  دسته بندی ها