• دانلود Fallen A2P Protocol – بازی بیگانگان

  انتشار 15/08/16 بروز شده 15/08/16 بازدید شده 25نفر نویسنده دیدگاه(ها) 3 دیدگاه

  Fallen A2P Protocol عنوان بازی جذابی در سبک استراتژیک و نقش آفرینی برای کامپیوتر است که توسط استودیو Red Katana در 2015 عرضه شده است. جهان تا مرز نابودی پیش رفته است. بیگانگان از یک منبع انرژی قدرتمند سوء استفاده کرده و سربازانشان را در قسمت های مختلفی از این جهان مستفر کرده اند. حال باید این دنیای آسیب دیده را از نابودی نجات دهید.

  دانلود Fallen A2P Protocol - بازی بیگانگان

  حال و هوایی مشابه آخر الزمان در بازی Fallen A2P Protocol حاکم می باشد و اکثریت موجودات زنده از بین رفته اند. روبات ها و سازه های انسانی توانسته اند جان سالم ببرند. البته تعداد زیادی از آنان نیز توسط بیگانگان از بین رفته اند. آیا می توانید با این تعداد اندکی از سربازان باقی مانده، جمعیت عظیمی از بیگانگان را شکست دهید و بر فرمانروایی چند صد ساله شان خاتمه ببخشید؟

  هر بازیکنی می تواند یک پایگاه نظامی در یکی از سیارات برای خود داشته باشد. پس از این که مکان مورد نظرتان را در Fallen A2P Protocol به عنوان پایگاه انتخاب نمودید، آن را قسمت بندی کنید. حتما باید قسمتی را برای تعلیم نیرو های جدید اختصاص دهید. چرا که تعداد نیروهایتان بسیار محدود می باشد و به سختی می توانید تا چند مرحله اولیه با آن ها دوام بیاورید. هم چنین زیرساخت های دفاعی متعددی در داخل این پایگاه قرار دهید تا در صورتی که دشمن به سمتتان هجوم آورد، بتوانید از خود و پایگاهتان محافظت نمایید. مقدار تجهیزات جنگی پیشرفته ای که در بازی Fallen A2P Protocol دارید، بسیار محدود می باشد. به همین دلیل نباید از آن ها در راه غیر صحیح استفاده نمایید. در غیر این صورت با مشکلات زیادی مواجه خواهید بود و نمی توانید در برابر بیگانگان بجنگید. چند صد آیتم در Store برای بازیکنان قرار داده شده و در صورتی که امتیازات لازم را به دست بیاورید، این آیتم ها برایتان آنلاک خواهند شد.

  حداقل سیستم مورد نیاز:

  OS: Windows® Vista SP2/ Windows® 7

  Processor: 2GHz Dual Core

  Memory: 2 GB RAM

  Graphics: Intel HD 4000

  Hard Drive: 1 GB available space

  حجم فایل : 427.44 مگابایت

  دانلود با لینک مستقیم از سرور سایت

  تصویری از محیط بازی

  پسورد فایل : www.freegames.ir

  سایت منتشر کننده

  دسته بندی ها