• دانلود Warhammer Quest – بازی چکش جنگ اندروید

  انتشار 15/08/12 بروز شده 15/08/12 بازدید شده 40نفر نویسنده دیدگاه(ها) 1 دیدگاه

  Warhammer Quest از بازی های سیستم عامل اندروید در ژانر استراتژیک و نقش آفرینی می باشد که استودیو Chilled Mouse آن را به انتشار رسانده است. اورک ها، گابلین ها و ترول ها در حال تسلط یافتن به سرزمین های اطراف هستند. تعدادی از قهرمانان را در یک گروه جمع کرده و خود را برای مبارزه با چنین موجودات خطرناکی آماده سازید تا افتخار بیافرینید.

  دانلود Warhammer Quest - بازی چکش جنگ اندروید

  کسب ثروت و شهرت، مهم ترین هدفی بوده که همواره در طول بازی Warhammer Quest به دنبالش خواهید بود. نبرد ها در سیاه چال های سرد و تاریک به وقوع می پیوندند. مکان هایی که نظیرشان را در هیچ یک از بازی ها ندیده اید و خطرات زیادی در این مکان ها تهدیدتان می کنند. با توجه به این که زاویه دوربین از سمت بالا می باشد، به راحتی می توانید قهرمانانتان را هدایت کنید. هم چنین مسیر ها و حرکات دشمنان نیز به راحتی قابل تشخیص می باشند.

  فقط کافیست کمی دقت داشته باشید تا قبل از این که نیرو های دشمن، حرکات خطرناکی انجام بدهند، آن ها را خنثی کنید. تمامی قهرمان ها و شخصیت های Warhammer Quest قابلیت افزایش سطح یا Level Up دارند و با امتیازات تجربه ای که از نبرد ها به دست می آورید، این قرایند به انجام می رسد. هر کاراکتری می تواند چندین آیتم جنگی و جادویی را به طور همزمان حمل نماید. باید سعی کنید بهترین آیتم ها را برای کاراکترهایتان تهیه کنید و سپس آنان را به جنگ بفرستید. زنده ماندن به مدت طولانی در سیاه چال های بازی Warhammer Quest کار ساده ای نیست. اگر می خواهید مراحل را بدون مشکل، یکی پس از دیگری به اتمام برسانید، کار تیمی را از یاد نبرید. بدون کمک گرفتن از اعضای گروه، زنده ماندن در این محیط ها تقریبا کار امکان پذیری نیست و مشکلات زیادی به همراه خواهد داشت.

  حجم فایل : 28.37 و 488.90 مگابایت

  پیش نیاز اندروید : نسخه 4.0 یا بالاتر

  دانلود فایل نصبی با لینک مستقم از سرور سایت

  دانلود دیتا با لینک مستقیم از سرور سایت

  تصویری از محیط بازی

  پسورد فایل ها : www.freegames.ir

  لینک گوگل پلی

  محل قرار گیری پوشه دیتا پس از خارج کردن از حالت فشرده : sdcard/Android/Obb

  دسته بندی ها