• دانلود A Day in the Woods -بازی روزی در جنگل اندروید

  انتشار 15/08/02 بروز شده 15/08/02 بازدید شده 43نفر نویسنده دیدگاه(ها) 2 دیدگاه

  A Day in the Woods بازی زیبایی در سبک فکری و پازل برای سیستم عامل اندروید می باشد که توسط شرکت Finji در شبکه بزرگ گوگل پلی منشر شده است. شنل قرمزی برای رسیدن به خانه مادر بزرگش به جنگل رفته است. اما مسیرش را گم کرده و شما باید به او در پیدا کردن خانه کمک کنید. جنگلی که پیش رویتان بوده، از قطعه های شش ضلعی تشکیل شده است.

  دانلود A Day in the Woods -بازی روزی در جنگل اندروید

  این قطعات در بازی A Day in the Woods قابل حرکت به شش سمت مختلف می باشند. از این ویژگی در بازی روزی در جنگل باید استفاده کنید تا مسیر شنل قرمزی را هموار سازید. با توجه به این که خطرات متعددی، او دختر کوچولو را در جنگل تهدید می کنند، باید حواستان به خوبی جمع باشد. اگر تنها یک اشتباه کوچک در حرکت دادن یک شش ضلعی مرتکب شوید، بازنده خواهید بود. نوآوری و خلاقیت زیادی در طراحی این عنوان به کار رفته و توسط منتقدان تحسین شده است.

  60 مرحله جذاب برای کاربران در نظر گرفته شده و اگر از دوستداران سبک پازل هستید، به هیچ وجه نباید این مراحل چالش برانگیز را از دست بدهید. چرا که هر یک از این مرحله های A Day in the Woods در محیط های مختلفی از جنگل واقع شده و دارای تنوع بالایی هستند. بستگی به سرعت عمل بازیکن دارد تا در چه مدت زمانی بتواند مسیر را برای حرکت آماده سازد. اگر بتوانید سریع ترین راه را برای این کار انتخاب کنید، بالاترین امتیاز را دریافت خواهید کرد. شاهد سازه های چوبی متعددی در بازی روزی در جنگل هستیم که با نهایت خلاقیت طراحی شده اند. اگر دوست دارید ذهنتان را به چالش بکشید و سرعت عملتان را بالا ببرید، حتما بازی A Day in the Woods را امتحان کنید. لازم به ذکر است که این عنوان با قیمت 4.99$ در Google Play به فروش می رسد.

  حجم فایل : 39.44 و 30.95 مگابایت

  پیش نیاز اندروید : نسخه 4.3 یا بالاتر

  دانلود فایل نصبی با لینک مستقم از سرور سایت

  دانلود دیتا با لینک مستقیم از سرور سایت

  تصویری از محیط بازی

  پسورد فایل ها : www.freegames.ir

  لینک گوگل پلی

  محل قرار گیری پوشه دیتا پس از خارج کردن از حالت فشرده : sdcard/Android/Obb

  دسته بندی ها