• دانلود Angry Birds 2 – بازی پرندگان خشمگین اندروید

  انتشار 17/02/11 بروز شده 17/02/11 بازدید شده 189نفر نویسنده دیدگاه(ها) 14 دیدگاه

  Angry Birds 2 جدیدترین سری از بازی پرندگان خشمگین در سبک Casual برای سیستم عامل اندروید بوده که Rovio Entertainment آن را به انتشار رسانده است. پرندگان باری دیگر به گوشی های هوشمند راه پیدا کرده اند تا با نوآوری های جدید، بازیکنان را مجذوب خودشان بکنند. به سرزمین های خوک های سبزرنگ سفر کنید و تا می توانید به ساختمان ها و خودشان صدمه وارد کنید!

  دانلود Angry Birds 2 - بازی پرندگان خشمگین اندروید

  در داستان بازی Angry Birds 2 هم همانند نسخه قبل، خوک ها به عنوان اصلی ترین دشمنان پرندگان خشمگین به حساب می آیند. همان طور که می دانید، آنان تخم های پرندگان را به سرقت برده اند و به همین خاطر، یک کینه و دشمنی بزرگ به وجود آمده است. سازندگان در نسخه دوم سعی کرده اند تا همه چیز را تغییر دهند و ایده های جالبی پیاده کنند. چرا که کاربران از گیم پلی قبلی خسته شده اند. به جرات می توان گفت که شرکت روویو در این امر موفق بوده است!

  آپدیت جدید v2.12.2 بدون نیاز به دیتا جایگزین شد.

  چرا که کاربران شبکه گوگل پلی تا کنون به این عنوان، نمره میانگین 4.6/5 را اختصاص داده اند. شخصیت های قبلی Angry Birds 2 با شخصیت های جدید همراه شده اند تا یک بازی کاملا متفاوت را به وجود بیاورند. Spell ها از جمله مواردی هستند که به تازگی اضافه شده اند و مشابه آن را قبلا ندیده اید. با این اسپل ها می توانید به کارتان سرعت ببخشید و خوک ها را آسان تر از قبل نابود کنید. محیط هایی که در نسخه دوم بازی پرندگام خشمگین وجود دارند، از طراحی زیبا و رنگبندی منحصر بفردی برخوردار می باشند. اکثریت این محیط های بازی Angry Birds 2 در جزیره خوک ها واقع شده اند. اگر می خواهید باری دیگر از این خوک های بدجنس انتقام بگیرید، حتما این نسخه جدید را تجربه کنید. زیرا ویژگی های جدید باعث شده اند تا با یک نسخه کاملا سرگرم کننده مواجه باشیم.

  حجم فایل : 47 | 68 مگابایت

  پیش نیاز اندروید : نسخه 4.0 یا بالاتر

  دانلود فایل نصبی با لینک مستقم از سرور سایت

  دانلود فایل دیتا با لینک مستقیم از سرور سایت

  تصویری از محیط بازی

  پسورد فایل ها : www.freegames.ir

  لینک گوگل پلی

  دسته بندی ها