• دانلود Stickman Striker – بازی مبارز آدمکی اندروید

  انتشار 15/07/24 بروز شده 15/07/24 بازدید شده 79نفر نویسنده دیدگاه(ها) 2 دیدگاه

  Stickman Striker یک بازی پرهیجان در سبک اکشن و پلتفرمر برای سیستم عامل اندروید است که D Hearts Vietnam co آن را در گوگل پلی منتشر ساخته است. باری دیگر باید شخصیت آدمکی مورد علاقه تان را انتخاب کنید و به مصاف نیرو های بیگانه بروید. تعداد آنان افزایش پیدا کرده و در هر نقطه ای از شهر که فکرش را بکنید، نفوذ کرده اند.

  دانلود Stickman Striker - بازی مبارز آدمکی اندروید

  تنها راه چاره ای که در بازی Stickman Striker پیش رو دارید، مبارزه تن به تن با آن ها می باشد. در ابتدای کار فقط یک هفت تیر کوچک و نه چندان قدرتمند در دستتان خواهد بود. پس از این که چند دشمن را با آن از بین بردید، امتیازتان افزایش پیدا می کند. با این امتیازاتی که از طریق کشتن آدمک های سیاره رنگ به دست می آورید، می توانید از انواع سلاح های جدید موجود در فروشگاه بهره مند شوید. از جمله سلاح هایی که بعد ها به آن دسترسی پیدا می کنید، می توان به بازوکا اشاره کرد.

  سیستم آپگرید این آیتم ها از جزئیات بالایی برخوردار بوده و هر اسلحه را می توانید تا چند سطح، بهبود ببخشید. قابلیت آنلاین هم برای Stickman Striker وجود دارد و با اتصال به سرور می توانید دوستانتان را هم به چالش دعوت کنید. البته بخش آفلاین دارای جذابیت های زیادی بوده و اگر امکان دسترسی به اینترنت را ندارید، ساعت ها سرگرمتان خواهد کرد. نبرد های چند نفره به صورت آنلاین انجام می پذیرند و امتیازات ویژه ای هم در بر دارند. چالش های روزانه و هفتگی نیز در بازی مبارز آدمکی به چشم می خورند. در این نوع چالش های بازی Stickman Striker با سرزدن به بازی به صورت روزانه یا هفتگی، مراحل و ماموریت های خاصی برایتان در نظر گرفته می شوند. در صورتی که بتوانید آن ها را با موفقیت به اتمام برسانید، بدون شک جوایز مناسبی به بازیکن داده می شوند.

  حجم فایل : 32.66 مگابایت

  پیش نیاز اندروید : نسخه 2.3 یا بالاتر

  دانلود فایل نصبی با لینک مستقیم از سرور سایت

  تصویری از محیط بازی

  پسورد فایل ها : www.freegames.ir

  لینک گوگل پلی

  دسته بندی ها