• دانلود Executive Assault – بازی حمله اجرایی

  انتشار 15/07/22 بروز شده 15/07/22 بازدید شده 34نفر نویسنده دیدگاه(ها) 5 دیدگاه

  Executive Assault از جمله بازی هایی بوده که سبک اکشن و استراتژیک را با یکدیگر تلفیق کرده که توسط Hesketh Studios در سال 2015 عرضه شده است. برای شروع کار باید یک پایگاه نظامی در یکی از سیارات دوردست بنا کنید. سپس سرباز هایی را در آن جا برای مبارزه با دشمنان تربیت کنید. وارد اولین نبردتان که شدید، می توانید به جای یکی از این سربازان ایقای نقش کنید!

  دانلود Executive Assault - بازی حمله اجرایی

  بدین معنی که برخی از بخش های بازی Executive Assault به صورت استراتژیک بوده و در بقیه قسمت ها در قالب یک سرباز ویژه به صورت اول شخص به بازی می پردازید. ایده جدید این عنوان باعث شده تا کاربران زیادی را به خود جلب کند. طراحی پایگاه نظامی نیازمند آیتم های متعددی بوده که باید با پول خریداری کنید. برای به دست آوردن پول هم باید ده ها موجود فضایی را به کمک سلاح هایی که دارید، از بین ببرید. شاید در مرحله های اولیه، کار ساده ای باشد و به راحتی بتوانید امتیازات مناسبی کسب نمایید.

  اما به مرور زمان، سطح نیرو های فضائی بالاتر می رود و به سختی می توانید جمعیت عظیمی از آنان را نابود سازید. در برخی از مراحل Executive Assault به هیچ وجه نمی توانید با پای پیاده و سلاحی که در اختیار دارید، با دشمن بجنگید. به همین دلیل باید از انواع تانک هایی که از طریق امتیازات به دست آمده خریداری کرده اید، استفاده نمایید. هم چنین برای تسریع در کارهایتان می توانید از ماشین های جنگی ضد گلوله نیز کمک بگیرید. تنوع شخصیت در گروه دشمنان، بالا بوده و در هر مرحله با نوع جدیدی از آنان به مبارزه می پردازید و شکستشان می دهید. علاوه بر این که در نبرد های بازی Executive Assault شرکت می کنید، باید از پایگاه نظامیتان هم محافظت کنید. ممکن است فضائی ها به طور تصادفی به آن جا هجوم ببرند و هیچ نیرویی برای دفاع در اختیار نداشته باشید.

  حداقل سیستم مورد نیاز:

   

  OS: Windows 7

  Processor: i3

  Memory: 4 GB RAM

  Graphics: Pixel shader 3.0, Nvidia or Radeon Cards, 1024×768 resolution

  DirectX: Version 9.0c

  Hard Drive: 2 GB available space

  حجم فایل : 756.57 مگابایت

  دانلود با لینک مستقیم از سرور سایت

  تصویری از محیط بازی

  پسورد فایل : www.freegames.ir

  سایت منتشر کننده

  دسته بندی ها