• دانلود Mission Berlin – بازی ماموریت برلین اندروید

  انتشار 15/07/15 بروز شده 15/07/15 بازدید شده 28نفر نویسنده دیدگاه(ها) 10 دیدگاه

  Mission Berlin نام بازی جدیدی در سبک اکشن و شوتر سوم شخص برای سیستم عامل اندروید بوده که توسط کمپانی معروف Warner Bros انتشار یافته است. قبل از شروع، می توانید انتخاب کنید که در سازمان جاسوسی CIA فعالیت داشته باشید یا به سازمان KGB وارد شوید. پس از این که طرفتان را برگزیدید، از سمت سازمان، آموزش های نظامی و جاسوسی به شما داده می شود.

  دانلود Mission Berlin - بازی ماموریت برلین اندروید

  اکثریت ماموریت هایی که در بازی Mission Berlin خواهید داشت، به صورت مخفیانه باید انجام بگیرند. چرا که جاسوسی هستند و هیچ فردی نباید از کارهایی که می کنید، باخبر شود. هر ماموریتی را که از طرف سازمانتان دریافت می کنید، باید مو به مو انجام شود و فردی هم از انجام آن باخبر نشود. برای به پایان رساندن این مراحل می توانید از انواع سلاح های مخصوص و تجهیزات جاسوسی استفاده کنید که سازمان در اختیارتان قرار خواهد داد.

  تمامی این تجهیزات، قابلیت آپگیرید یا به روز رسانی دارند و با پولی که از مراحل قبلی کسب کرده اید، سطحشان بالا می رود. هم چنین سطح یا Level خود بازیکن نیز در Mission Berlin با به پایان رساندن مرحله های موجود در بازی افزایش پیدا می کند. اعتبارتان پیش رئسا از اهمیت بالایی برخوردار می باشد. به همین خاطر نیز نباید کاری کنید که اعتمادشان نسبت به شما سلب شده و به یک مهره سوخته تبدیل شوید. به قتل رساندن انواع شخصیت ها، از جمله وظایفیست که باید به طور مخفیانه به انجام برسند. بدون شک در بازی Mission Berlin باید از اسلحه هایی کمک بگیرید که مجهز به خفه کن هستند یا صدای پایینی به هنگام شلیک دارند. اگر دشمن از حضورتان خبردار شود، همه چیز به هم می ریزد و در مدت زمان کوتاهی دستگیر می شوید. تبهکاران همیشه به دنبالتان خواهد بود و باید زندگی مخفیانه ای را تا پایان عمر تجربه نمایید.

  حجم فایل : 19.02 و 37.99 مگابایت

  پیش نیاز اندروید : نسخه 4.0 یا بالاتر

  دانلود فایل نصبی با لینک مستقم از سرور سایت

  دانلود دیتا با لینک مستقیم از سرور سایت

  تصویری از محیط بازی

  پسورد فایل ها : www.freegames.ir

  لینک گوگل پلی

  محل قرار گیری پوشه دیتا پس از خارج کردن از حالت فشرده : sdcard/Android/Obb

  دسته بندی ها