• دانلود Plunder Pirates – بازی دزدان دریایی اندروید

  انتشار 16/01/13 بروز شده 16/01/13 بازدید شده 60نفر نویسنده دیدگاه(ها) 9 دیدگاه

  Plunder Pirates از برترین بازی های کمپانی معروف Rovio Stars Ltd در سبک Strategy بوده که برای سیستم عامل اندروید در گوگل پلی منتشر شده است. یکی از جزایر متروکه را برای سکونت در آن جا انتخاب کنید. سپس کشتیتان را کنار این جزیره نگه داشته و دزدان دریاییتان را داخل این جزیره ساکن کنید. مهم ترین هدفی که در طول این بازی دنبال می کنید، دست یابی به بزرگ ترین امپراطوری دزدان دریایی می باشد.

  دانلود Plunder Pirates - بازی دزدان دریایی اندروید

  بدین معنی که در بازی Plunder Pirates باید وظایفتان را به خوبی انجام دهید و نهایت سعیتان را برای پیشرفت جزیره تان بکنید. همان طور که می دانید، نبرد و درگیری های دریایی برای دزدان دریایی از اهمیت بالایی برخوردار می باشد. اگر می خواهید از منابع بیشتری بهره مند شوید، باید در این نبرد ها شرکت کنید. با شخصیت هایی که در اختیار دارید، سوار بر کشتی شوید و به مصاف دشمنانتان بروید. کشتیشان را نابود کرده و غنائمی را از آنان به عنوان جایزه دریافت نمایید.

  آپدیت جدید v2.4.0 جایگزین شد.

  از همان ابتدای بازی می توانید گروهی از دزدان را تشکیل داده و کاراکتر های مورد نظرتان را داخل این گروه جای دهید. سفارشی سازی کشتی در Plunder Pirates هم از مهم ترین وظایفیست که با کسب منابع باید به انجام برسد. هر چه قدر که بتوانید از غارت کردن کشتی های دیگران، منابع جمع کنید، سطح اجزای مختلف کشتی خودتان بالاتر خواهد رفت. تا جایی که به یکی از قدرتمندترین ها تبدیل شوید و هیچ کسی نتواند در مقابل آن ایستادگی کند. به خاطر آنلاین بودن بازی Plunder Pirates می توانید با دوستانتان متحد شوید و یک اتحاد مخصوص برای خودتان به وجود بیاورید. با ورود به یکی از این اتحادها، می توانید از نظر مالی و حتی نظامی از دوستانتان کمک بگیرید و به سرعت پیشرفت کنید. البته میزان کمک های دوستانه محدود بوده و باید خودتان هم برای Level Up تلاش کنید.

  تغییرات نسخه 2.4.0:

  • ویژگی های جدید زمستانی به همراه بارش برف

  حجم فایل : 45.10 و 127.77 مگابایت

  پیش نیاز اندروید : نسخه 4.0.3 یا بالاتر

  دانلود فایل نصبی با لینک مستقم از سرور سایت

  دانلود دیتا با لینک مستقیم از سرور سایت

  تصویری از محیط بازی

  پسورد فایل ها : www.freegames.ir

  لینک گوگل پلی

  محل قرار گیری پوشه دیتا پس از خارج کردن از حالت فشرده : sdcard/Android/Obb

  توجه :

  برای اجرا نیاز به اینترنت دارید.

  دسته بندی ها