• دانلود Bad Dinos – بازی دینوهای بد اندروید

  انتشار 15/07/02 بروز شده 15/07/02 بازدید شده 17نفر نویسنده دیدگاه(ها) 4 دیدگاه

  Bad Dinos یکی از جدیدترین بازی های کمپانی Insomniac Games در سبک استراتژیک و تاور دفنس برای اندروید بوده که در سال 2015 به انتشار رسیده است. خانواده Poundrok در خطر است! شما وظیفه دارید تا از اعضای این خانواده در برابر خطرات متعددی که تهدیدشان می کنند، محافظت کنید. هم چنین پسر این خانواده به خطر افتاده و به کمکتان نیاز دارد تا با مرگ دست و پنحه نرم نکند.

  دانلود Bad Dinos - بازی دینوهای بد اندروید

  برای زنده ماندن در عصر هجر بازی Bad Dinos نیاز به برجک های دفاعی و سازه هایی دارید که به دایناسور ها ضربه وارد کنند. نحوه طراحی این ساختمان ها و قرار دادنشان سر راه دشمنان به طور کامل در مراحل ابتدایی به بازیکن آموزش داده خواهند شد. پس سعی کنید از این آموزش ها به بهترین شکل ممکن بهره ببرید. تنوع زیادی در شخصیت های دشمن وجود داشته و در هر مرحله با نژاد جدیدی از دایناسور ها به مبارزه خواهید پرداخت.

  مسیری که دشمنان از آن عبور می کنند، مشخص بوده و از این ویژگی می توان به نفع خودتان بهره مند شوید. بدین معنی که می توانید در Bad Dinos تله هایی را سر راهشان قرار دهید و برخی از آنان را در این تله ها گرفتار کنید. سازه های دفاعی که در این بازی وجود دارند، قابل آپگرید هستند. هم چنین آیتم ها و تله هایی که برای نابودسازی دایناسور ها استفاده می کنید، دارای سطوح مختلفی هستند. تمامی این موارد با کسب امتیاز به دست می آیند. مخفیگاه هایی همچون غار برای محافظت از این خانواده تدارک ببینید. امنیت این مخفیگاه ها را با انواع آیتم ها بهبود ببخشید تا در برابر موج حملات دشمن، نفوذ پذیر نباشند. هر چند از انتشار بازی Bad Dinos بر روی گوگ پلی، مدت زمان زیادی نمی گذرد، اما امتیاز عالی 4.6/5 را تا کنون از سوی بازیکنان دریافت نموده است.

  حجم فایل : 19.91 و 194.23 مگابایت

  پیش نیاز اندروید : نسخه 2.2 یا بالاتر

  دانلود فایل نصبی با لینک مستقیم

  دانلود دیتا با لینک مستقیم از سرور سایت

  تصویری از محیط بازی

  پسورد فایل ها : www.freegames.ir

  لینک گوگل پلی

  محل قرار گیری پوشه دیتا پس از خارج کردن از حالت فشرده : sdcard/Android/Obb

  دسته بندی ها