• دانلود Infinifactory – بازی کارخانه بیگانگان

  انتشار 15/07/01 بروز شده 15/07/01 بازدید شده 24نفر نویسنده دیدگاه(ها) 10 دیدگاه

  Infinifactory از بازی های خلاقانه در سبک شبیه ساز برای کامپیوتر به حساب می آید که در سال 2015 به دست استودیو Zachtronics انتشار یافته است. کارخانه هایی برای ساخت مصحولات مخصوص بیگانگان ایجاد کنید! اگر مایل به تجربه بخش داستانی باشید، بیش از سی مرحله جذاب برایتان در نظر گرفته شده که داخل هر یک از این مراحل، پازل هایی نهفته شده اند.

  دانلود Infinifactory - بازی کارخانه بیگانگان

  کارخانه هایی که در بازی Infinifactory به وجود می آورید، از فناوری بسیار بالایی برخوردار خواهد بود. بستگی به خلاقیت کاربر داشته که تا چه حد بتواند از این فناوری ها استفاده نماید. همه محصولات دارای جزئیات فراوانی می باشند. به همین خاطر نیز اگر اشتباهی در طراحی یک محصول داشته باشید، نمی توانید آن را عرضه کنید. قبل از عرضه هر محصول باید آن را از چند تست مختلف عبور دهید. زیرا این محصولات باید از هر نظر در سطح متعادلی باشد و مشکلی برای مصرف کنندگان به وجود نیاورد.

  در طول فرایند تولید باید نهایت سعیتان را بکنید که دچار سوانح احتمالی نشوید. اگر حادثه ای در Infinifactory برایتان رخ بدهد، تا حد مرگ هم به پیش خواهید رفت. پس تمامی نکات ایمنی را رعایت کرده و قبل از به کارگیری هر دستگاهی، طرز استفاده از آن را به طور کامل بیاموزید. محیط هایی برای این بازی جالب طراحی شده اند، از موتور گرافیکی خوبی قدرت می گیرند. این موتور گرافیکی، مخصوص عناوینی بوده که محیط هایشان از میلیون ها بلوک تشکیل شده است. پردازش چنین صحنه هایی به آسانی انجام نمی پذیرد ولی سازندگان به این مهم دست پیدا کرده اند. شاید بازی Infinifactory از نظر گرافیکی در سطح فوق العاده ای به نظر نرسد. اما جزئیاتی که در هر یک از مرحله های آن به چشم می خورد، بسیار بالا بوده و برای کاربران، چشم نواز خواهند بود. گیم پلی این عنوان در سطح عالی بوده و به خاطر همین ویژگی، امتیاز 9/10 در استیم به ثبت رسیده است.

  حداقل سیستم مورد نیاز:

  OS: Windows XP / Vista / 7 / 8

  Processor: 2.0 GHz

  Memory: 2 GB RAM

  Hard Drive: 1500 MB available space

  حجم فایل : 727.33 مگابایت

  دانلود با لینک مستقیم از سرور سایت

  تصویری از محیط بازی

  پسورد فایل : www.freegames.ir

  سایت منتشر کننده

  دسته بندی ها