• دانلود Ramen Celebrity – بازی رستوران داری اندروید

  انتشار 15/06/30 بروز شده 15/06/30 بازدید شده 64نفر نویسنده دیدگاه(ها) 6 دیدگاه

  Ramen Celebrity عنوان بازی زیبایی در سبک مدیریتی و شبیه ساز برای اندروید بوده که شرکت 9GAG آن را بر روی شبکه Google Play منتشر کرده است. با دو شخصیت دوست داشتنی این بازی همراه شده و آن ها را به موفقیت برسانید. برای شروع کار باید مکانی را برای برگزاری اولین مهمانی اجاره کنید. سپس سفارش غذا یا دسر اولین مشتریتان را در کم ترین مدت زمان ممکن، آماده سازید.

  دانلود Ramen Celebrity - بازی رستوران داری اندروید

  موقع برگزاری مهمانی در بازی Ramen Celebrity باید به سختی کار کنید تا رضایت تمامی مهمانان را جلب نمایید. هر فردی که درخواستی از شما داشت، باید به خوبی انجام شود. سفارشاتی که دریافت می کنید، موجب درآمد می شوند. هر چه قدر که میزان رضایت مشتریان بالاتر باشد، سود بیشتری هم نسیبتان خواهد شد. این سود بیشتر نیز باعث گسترش یافتن رستوران و در نتیجه، تبدیل شدن به یکی از بزرگ ترین مدیران رستوران در سطح شهر و حتی کشور خواهد شد.

  شما در کشور ژاپین به کار می پردازید و طبعتا، شخصیت هایی که برای خرید به رستورانتان مراجعه می کنند، ژاپنی هستند. البته در بین این کاراکتر های Ramen Celebrity تنوع زیادی وجود داشته و برخی از آنان نیز از ملیت های دیگر هستند. به طور کلی می توانید در پنج شهر ژاپن، شعبه ای از رستورانتان افتتاح کنید تا درآمد بیشتری به دست بیاورید. 100 مرحله جذاب و چالش انگیز در این بازی مدیریتی وجود دارد. می توان گفت که در هر شهر می توانید 20 مرحله را به طور کامل تجربه کنید. اگر می خواهید افراد بیشتری برای صرف غذا در بازی Ramen Celebrity مراجعه کنند، باید از نظر ظاهری هم به رستوران برسید. دکوراسیون داخلی و خارجی از اهمیت بالایی برخوردار می باشد. البته تمامی این زیبایی ها، نیازمند هزینه می باشد که باید به مرور زمان بپردازید تا از هر نظر پیشرفت کنید.

  حجم فایل : 48.53 مگابایت

  پیش نیاز اندروید : نسخه 2.3 یا بالاتر

  دانلود با لینک مستقیم از سرور سایت

  تصویری از محیط بازی

  پسورد فایل ها : www.freegames.ir

  لینک گوگل پلی

  دسته بندی ها