• دانلود MadOut – بازی مرز دیوانگی

  انتشار 15/06/27 بروز شده 15/06/27 بازدید شده 84نفر نویسنده دیدگاه(ها) 15 دیدگاه

  MadOut یکی از بازی های جدید در ژانر اکشن و مسابقه ای برای کامپیوتر می باشد که به دست استودیو Nuligine در 2015 روی شبکه استیم قرار گرفته است. تنها هدفی که تمامی رانندگان در طول مسابقات دنبال می کنند، رسیدن به خط پایان است. مهم نیست که چگونه به مقصد می رسند. شما نیز باید تمامی تلاشتان را بکنید تا به هر نحوه که شده، قبل از سایر رانندگان به خط پایان برسید.

  دانلود MadOut - بازی مرز دیوانگی

  یکی از پانزده نوع ماشین موجود در بازی MadOut را انتخاب کرده و قسمت آموزشی را پشت سر بگذارید. البته با پول کمی که در ابتدا دارید، انتخابتان بسیار محدود می باشد. بدین معنی که نمی توانید به صورت آزادانه، یکی از این پانزده اتومبیل را برگزینید. برای ماشینی که خریداری کرده اید، تجهیزاتی از قسمت Store تهیه کنید. به وسیله این تجهیزات، سرعت و سایر ویژگی های ماشینتان بهبود پیدا می کند. در این صورت است که می توانید در مسابقات به عناوین قهرمانی دست پیدا کنید.

  رقابت ها در مناطقی همچون کوهستان، جنگل و صحرا خواهند بود و پیست های رسمی برای آنان طراحی نشده اند. به همین خاطر در MadOut باید همیشه به نقشه توجه ویژه ای داشته باشید. اگر راه را اشتباه بروید، از رقیبانتان عقب خواهید افتاد. 50 نوع مسیر مسابقه با ویژگی های منحصر بفرد توسط سازندگان با جزئیات بالا ساخته شده اند. تجربه رقابت در هر یک از این پیست ها، لذت خواهی برای دوستداران سبک Racing خواهد داشت. موانع زیادی سر راهتان از جمله درختان وجود خواهند داشت. با توجه به این که در اوج دیوانگی رانندگی می کنید و ماشینتان از استحکام بالایی برخوردار بوده، به راحتی می توانید آنان را نابود سازید. البته برخی از موانع در بازی MadOut هستند که فقط باید از کنارشان عبور کنید. در صورت برخورد با آنان، با آسیب های جدی روبرو خواهید شد.

  :Minimum System Requirements

  OS: Windows Vista, Windows 7 or Window 8

  Processor: Intel® Pentium Dual Core 1.5GHz or equivalent

  Memory: 1 GB RAM

  Graphics: NVIDIA GeForce 9600 GT or equivalent

  DirectX: Version 9.0

  Hard Drive: 300 MB available space

  Additional Notes: OpenGL version 1.2

  حجم فایل : 244.26 مگابایت

  دانلود با لینک مستقیم از سرور سایت

  تصویری از محیط بازی

  پسورد فایل : www.freegames.ir

  سایت منتشر کننده

  دسته بندی ها