• دانلود Xenowerk – بازی زنورک اندروید

  انتشار 16/01/30 بروز شده 16/01/31 بازدید شده 81نفر نویسنده دیدگاه(ها) 5 دیدگاه

  Xenowerk جزو بازی های جدید سیستم عامل اندروید در سبک Action و Top-down Shooter بوده که به دست استودیو Pixelbite در گوگل پلی قرار گرفته است. یک آزمایش علمی اشتباه باعث شده تا موجودات جهش یافته به وجود بیایند. این موجودات در حال نابودی سیاره هستند و تنها فردی که می تواند در برابر آن ها مقاومت کند، شما هستید.

  دانلود Xenowerk - بازی زنورک اندروید

  ریشه های اصلی این فاجعه را در بازی Xenowerk پیدا کرده و مشکل را از ریشه حل کنید. البته در بین راه باید با هزاران موجود جهش یافته بجنگید. امید مردم به شماست و اگر نتوانید به موفقیت برسید، اتفاقات تلخی در سیاره رخ خواهند داد. مسیر هایی که از آنان عبور می کنید، تاریک هستند. به همین دلیل باید از یک چراغ قوه برای روشن کرده راه استفاده کنید. این چراغ قوه را در یک دستتان گرفته و با دست دیگرتان به سمت موجودات جهش یافته شلیک کنید.

  آپدیت جدید v1.4.0 جایگزین شد.

  سلاح های مدرن و قدرتمند زیادی در این بازی به چشم می خورند اما برای تهیه هر یک از آنان باید امتیاز مورد نیاز را کسب نمایید. این موجودات در Xenowerk به سرعت تکثیر می شوند و تعدادشان در حال افزایش می باشد. اگر نتوانید در کم ترین زمان ممکن، همگی آنان را از بین ببرید، در تمامی مناطق پراکنده خواهند شد. نباید نگران تجهیزات جنگیتان باشید. چرا که بیش از ده ها نوع اسلحه به همراه سایر آیتم ها در فروشگاه قرار داده شده اند. کافیست از طریق نابودسازی دشمنان، امتیازی به دست بیاورید و تجهیزات مورد نیازتان را از آن جا خریداری کنید. بیش از 50 مرحله هیجان انگیز در بازی Xenowerk وجود دارد که برای به پایان رساندن هر کدام، باید ماموریت هایی را هم به انجام برسانید. گرافیک و طراحی محیط های این عنوان با جزئیات بالایی همراه بوده و به همین خاطر، نیازمند نسخه بالایی از سیستم عامل Android می باشد.

  تغییرات نسخه 1.4.0:

  • ویژگی جدیدی برای دریافت credit با مشاهده تبلیغات
  • ترجمه چینی
  • رفع اشکالات و بهبود فنی

  حجم فایل : 20.30 و 122.24 مگابایت

  پیش نیاز اندروید : نسخه 4.3 یا بالاتر

  دانلود فایل نصبی با لینک مستقیم

  دانلود دیتا با لینک مستقیم از سرور سایت

  تصویری از محیط بازی

  پسورد فایل ها : www.freegames.ir

  لینک گوگل پلی

  محل قرار گیری پوشه دیتا پس از خارج کردن از حالت فشرده : sdcard/Android/Obb

  دسته بندی ها