• دانلود Frozen Endzone – بازی منطقه یخ زده

  انتشار 15/06/23 بروز شده 15/06/23 بازدید شده 39نفر نویسنده دیدگاه(ها) 3 دیدگاه

  Frozen Endzone یکی از بازی های جذاب در سبک Strategy و Sports برای کامپیوتر بوده که در سال 2015 توسط استودیو Mode 7 بر روی استیم قرار گرفته است. درگیری بین روبات ها شدت گرفته و شما نیز باید در میدان نبردی که به صورت کاملا تصادفی، دشمنان به سمتتان می آیند، زنده بمانید. به همین منظور باید تیم روباتیکتان را به صورت کاملا شخصی سازی شده، وارد این میادین کنید.

  دانلود Frozen Endzone - بازی منطقه یخ زده

  در طول بازی Frozen Endzone به عنوان مربی این تیم شناخته می شوید. باید تمامی سعیتان را بکنید تا یک تیم عالی با قدرت بالا به وجود بیاورید. تمرین کردن، مهم ترین اصلیست که در این بازی وجود داشته و در صورتی که تمارین لازم را به روبات هایتان ندهید، بدون شک شکست خواهید خورد. با امتیازاتی که از هر مسابقه کسب می نمایید، آیتم های جدیدی را برای روبات ها تهیه کرده و آن ها را به مدرن ترین ابزار مجهز کنید. علاوه بر این آیتم ها، قدرت های شخصیت های قبلی نیز قابل ارتقا می باشد.

  میدان هایی که در آن ها به نبرد می پردازید هم قابل سفارشی سازی بوده و می توانید تغییرات زیادی در آن به وجود بیاورید. هر کاراکتری در Frozen Endzone دارای مهارتی بوده و اگر به خوبی بتوانید با این مهارت ها آشنا شوید، رمز موفقیت را پیدا کرده اید. چرا که مهم ترین عاملی که باعث پیروزیتان در نبرد می شوند، همین حرکات مخصوص هستند. با امتیازاتی که به دست آورده اید، می توانید Power-up هایی از فروشگاه خریداری کرده و از آن ها در مواقع ضروری استفاده نمایید. این نسخه از بازی Frozen Endzone به صورت Early Access می باشد. بدین معنی که هنوز نسخه آزمایشی در دسترس کاربران بوده و در صورتی که سازندگان، تجارب لارم را کسب کنند، نسخه کامل را ارائه خواهند داد. البته نباید فراموش کنیم که ساعت ها گیم پلی در این نسخه هم گنجانده شده است.

  :Minimum System Requirements

  OS: Windows XP

  Processor: 1.2GHz

  Memory: 4 GB RAM

  Graphics: Shader Model 3.0 & at least 1GB VRAM

  DirectX: Version 9.0c

  Hard Drive: 3 GB available space

  حجم فایل : 670.86 مگابایت

  دانلود با لینک مستقیم از سرور سایت

  تصویری از محیط بازی

  پسورد فایل : www.freegames.ir

  سایت منتشر کننده

  دسته بندی ها