• دانلود To The Moon – بازی به سمت ماه

  انتشار 15/06/22 بروز شده 15/06/23 بازدید شده 84نفر نویسنده دیدگاه(ها) 19 دیدگاه

  To The Moon شاهکاری در سبک Indie, RPG و Adventure برای کامپیوتر می باشد که توسط استودیو Freebird Games در سال 2011 انتشار یافته است. این عنوان در سال انتشارش توانست نمره میانگین 81/100 را در سایت Metacritic به دست بیاورد که در نوع خود کم نظیر است! هم چنین سایت معروف Gamespot نمره عالی 8/10 را به این بازی مستقل داد که کم تر عنوانی می تواند این نمرات عالی را کسب نماید.

  دانلود To The Moon - بازی به سمت ماه

  علاوه بر تمامی این نقد های مثبت از طرف منتقدان، بازی To The Moon در شبکه استیم هم تا کنون نمره 10/10 را توسط کاربران به خود اختصاص داده است. هفت جایزه از جشنواره های مختلف بین المللی نیز دریافت کرده است! تمامی این افتخارات فقط برای یک بازی مستقل با گرافیکی دو بعدی و پیکسلی می باشد. داستان در مورد دو دکتر به نام های Dr. Rosalene و Dr. Watts است. این دو فرد با استفاده از توانایی هایی که دارند، به مریض هایی که زیر تیغ جراحی رفته اند، کمک می کنند تا سفری به گذشته در رویا داشته باشند.

  در این بازی باید با شخصیتی به اسم Johnny همراه شوید و زندگی او را از دیدگاهی دیگر مشاهده کنید. رویداد هایی همچون ازدواج و مرگ همسر او در To The Moon بخشی از داستان بی نظیر این بازی می باشد. با وجود این که محیط به طور ساده طراحی شده اما برای بازیکنان، بسیار ملموس است. به هیچ وجه نباید از ظاهر تصمیم بگیرید و به خاطر گرافیک متوسطی که دارد، گیم پلی فوق العاده آن را دست کم بگیرید. علاوه بر این ویژگی، داستان سرایی در بازی به سوی ماه، واقعا زیباست و تاثیرات به سزایی در زندگی شخصیتان خواهد داشت. مدت زمان کوتاهی برای تصمیم گیری در بازی To The Moon خواهید داشت. پس سعی کنید از این وقتی که در اختیارتان قرار گرفته، نهایت استفاده را ببرید. شاید گذشته قابل جبران نباشد اما می توان تجربه ای متفاوت از آن را در قالب یک بازی داشت.

  :Minimum System Requirements

  OS:Windows 98, XP, Vista, 7, 8

  Processor:Intel Pentium III 800 MHz

  Memory:512 MB RAM

  Graphics:1024×768 High Color

  DirectX®:9.0

  Hard Drive:100 MB HD space

  حجم فایل : 70.95 مگابایت

  دانلود با لینک مستقیم از سرور سایت

  تصویری از محیط بازی

  پسورد فایل : www.freegames.ir

  سایت منتشر کننده

  دسته بندی ها