• دانلود Deus Ex GOTY Edition – بازی دوس اکس

  انتشار 15/06/21 بروز شده 15/06/21 بازدید شده 82نفر نویسنده دیدگاه(ها) 10 دیدگاه

  Deus Ex GOTY Edition جزو برترین بازی های تاریخ در سبک اکشن و مخفی کاری محسوب می شود که توسط شرکت Square Enix در سال 2000 انتشار یافته است. همان طور که از نام این عنوان پیداست، نسخه Game of The Year یا به اختصار GOTY این بازی به خاطر جوایز متعددی که در سال انتشارش به دست آورد، توسط سازندگان بر روی استیم قرار گرفته است.

  دانلود Deus Ex GOTY Edition - بازی دوس اکس

  داستان بازی Deus Ex GOTY Edition در سال 2052 روایت می شود. دنیا به هرج و مرج کشیده شده و نسل انسان ها در حال نابودیست. ویروسی کشنده در کل جهان پخش شده و به مرور زمان در حال گرفتن جان میلیون ها نفر می باشد. با وجود این که واکسنی برای این ویروس تولید شده، اما دارای قیمت بسیار بالاییست. به همین دلیل، فقط خانواده های ثروتمند می توانند از آن بهره ببرند و دچار بیماری نشوند. در همین اوضاع وخیم، گروه های شورشی متعددی در سرتاسر جهان شکل گرفته اند.

  این گروه ها قصد دارند تا از این اوضاع، سو استفاده کرده و مناطق مختلفی را به تصرف خود در آورند. سازمان ملل متحد در Deus Ex GOTY Edition ائتلافی ضد تروریستی به اسم UNATCO به وجود آورده تا صلح و آرامش را باری دیگر به جامعه بازگرداند. شما نیز در این ائتلاف، هدایت سربازی به اسم JC Denton را بر عهده خواهید گرفت. با این شخصیت همراه شوید تا در مقابل شورشیان ایستادگی کرده و آن ها را از ریشه نابود سازد. گروه های شورشی با توجه به این که در نقاط مختلفی، مخفیگاه هایی برای خودشان به وجود آورده اند، به همین راحتی شناسایی نمی شوند. اما کاراکتری که در بازی Deus Ex GOTY Edition کنترلش را دارید، از مهارت های زیادی در این زمینه و هم چنین زمینه نظامی بهره مند می باشد. اگر کمی تلاش کنید و از سایر سربازان کمک بگیرید، می توانید دنیا را از نابودی مطلق نجات دهید.

  :Minimum System Requirements

  OS: Windows 95/98/XP/Vista/7/8

  Processor: 300 MHz Pentium II or equlivalent

  Memory: 64 MB RAM

  Graphics: video card 16MB VRAM

  DirectX: Version 7.0

  Hard Drive: 400 MB available space

  حجم فایل : 364.39 مگابایت

  دانلود با لینک مستقیم از سرور سایت

  تصویری از محیط بازی

  پسورد فایل : www.freegames.ir

  سایت منتشر کننده

  دسته بندی ها