• دانلود Cooking Dash 2016 – بازی آشپزی اندروید

  انتشار 15/06/21 بروز شده 15/06/21 بازدید شده 4نفر نویسنده دیدگاه(ها) 20 دیدگاه

  Cooking Dash 2016 نام بازی سرگرم کننده ای در ژانر مدیریتی برای اندروید می باشد و کمپانی Glu انتشار آن را بر روی گوگل پلی بر عهده داشته است. پس از این که Flo در سطح شهر به یک آشپز معروف تبدیل شده، حال به برنامه های تلویزیونی هم راه یافته است! کار و وظایفش چندین برابر شده و به کمکتان نیاز دارد تا بتواند در کنار آشپزی، در برنامه ها هم حضور داشته باشد.

  دانلود Cooking Dash 2016 - بازی آشپزی اندروید

  به همین خاطر در بازی Cooking Dash 2016 باید نهایت تلاشتان را بکنید تا با دستور پخت های مخصوصی که دارید، بهترین خوراکی ها را ارائه دهید. انتظار مشتریان در ایتدای بازی، بسیار بالا نبوده و اگر کمی دقت به خرج دهید، به راحتی می توانید رضایتشان را جلب کنید. اما بعد از این که مرحله های اولیه را به اتمام می رسانید، مشتریان جدیدتری برای صرف بهترین غذاها و دسرها به رستورانتان مراجعه می کنند. اگر نتوانید خوراکی هایتان را از نظر کیفی ارتقا دهید، قادر به کسب درآمد نخواهید بود.

  اگر دوست دارید محبوبیتان بین مردم باز هم افزایش پیدا کند، درآمدتان را برای آپگرید های جدید خرج کنید. این کار در Cooking Dash 2016 نوعی سرمایه گذاری به حساب می آید. هر چه قدر که رستوران از نظر کیفیتی و ظاهری در سطح بالایی باشد، افراد مشهورتر و ثروتمندتری به این مکان مراجعه خواهند کرد. اگر کارتان را به خوبی به پیش ببرید، به قدری محبوب می شوید که می توانید چندین شعبه در شهر های مختلف ایجاد نمایید. صدها مرحله جذاب به همراه چندین محیط مختلف برای احداث رستوران در بازی Cooking Dash 2016 وجود دارد. هم چنین Challenge های روزانه و هفتگی با جوایز ارزنده توسط سازندگان طراحی شده اند و اگر مایل به کسب درآمد بیشتری هستید، حتما به این بخش ها مراجعه کنید. کافیست این عنوان را به صورت کاملا رایگان دریافت کرده و شانستان را برای تبدیل شدن به یک آشپز محبوب امتحان نمایید.

  حجم فایل : 25.39 مگابایت

  پیش نیاز اندروید : نسخه 3.0 یا بالاتر

  دانلود با لینک مستقیم از سرور سایت

  تصویری از محیط بازی

  پسورد فایل ها : www.freegames.ir

  لینک گوگل پلی

  دسته بندی ها