• دانلود Anno Build an Empire – بازی آنو اندروید

  انتشار 15/06/19 بروز شده 15/06/19 بازدید شده 30نفر نویسنده دیدگاه(ها) 4 دیدگاه

  Anno Build an Empire نسخه اندرویدی از بازی معروف آنو در سبک استراتژیک می باشد که به دست کمپانی Ubisoft Entertainment انتشار یافته است. امپراطوریتان را در چند صد سال پیش قبل از عصر حاضر به وجود بیاورید. تمامی ساختمان های آن را با دستان خود بنا کنید. ارتشی برای دفاع از این امپراطوری از سربازان ایجاد کنید تا در مقابل حملات احتمالی دشمن از خاکتان دفاع کنید.

  دانلود Anno Build an Empire - بازی آنو اندروید

  تجارت و راه های تجاری را برای پیشرفت در بازی Anno Build an Empire گسترش دهید. کشاورزی و دامداری را در مناطق سرسبز سرزمینتان بهبود ببخشید. تمامی سعیتان را بکنید تا هم از نظر اقتصادی و هم نظامی در سطح بالایی قرار بگیرید. این پیشرفت ها نیازمند زمان می باشند. اما بازیکن باید به نوعی سرزمینش را مدیریت کند که در کوتاه ترین زمان ممکن، یک امپراطوری بزرگ در منطقه داشته باشد. به گونه ای که سایر پادشاهی ها منطقه از شما حساب ببرند.

  به خاطر آنلاین بودن این عنوان، می توانید مبادلات تجاریتان را با سایر بازیکنان گسترش دهید. هم چنین امکان به وجود آوردن اتحاد در Anno Build an Empire با تعدادی از کاربران فراهم شده تا در این دنیای بزرگ و فانتزی، تنها نباشید. معماری ساختمان ها در این بازی از بناهای تاریخی الهام گرفته و با توجه به ویژگی های که این بناها داشته اند، باید ساختمان هایتان را مستحکم تر کنید. زیرا در مواقع نبرد، امکان آسیب دیدگی برای این بناها به حداکثر می رسد. اگر از تکنولوژی بهتری برای طراحیشان استفاده نکنید، آسیب های جبران ناپذیری از نظر اقتصادی به امپراطوریتان وارد خواهد شد. یوبیسافت بعد از موفقیت های که در فرنچایز کامپیوتری این عنوان به دست آورد، تصمیم به طراحی بازی Anno Build an Empire برای گوشی های هوشمند گرفت. اگر از دوستداران این مجموعه هستید، به هیچ وجه نباید این ورژن را از دست بدهید و آن را تجربه نکنید.

  حجم فایل : 27.71 مگابایت

  پیش نیاز اندروید : نسخه 4.1 یا بالاتر

  دانلود با لینک مستقیم از سرور سایت

  تصویری از محیط بازی

  پسورد فایل ها : www.freegames.ir

  لینک گوگل پلی

  توجه :

  برای اجرا نیاز به اینترنت دارید.

  دسته بندی ها