• دانلود Quantum Conundrum – بازی معمای کوانتوم

  انتشار 15/06/18 بروز شده 15/06/18 بازدید شده 66نفر نویسنده دیدگاه(ها) 8 دیدگاه

  Quantum Conundrum عنوان بازی جالبی در ژانر فکری و ماجرایی برای PC می باشد که در سال 2012 توسط کمپانی Square Enix به انتشار رسیده است. داستان از جایی آغاز می شود که برای ملاقات عمویتان به خانه او می روید. اما به محض رسیدن به خانه او، انفجاری بزرگ رخ می دهد. همین انفجار باعث می شود تا از ابتدا به اتفاقاتی که در این خانه افتاده شک کنید.

  دانلود Toy Factory - بازی کارخانه اسباب بازی

  هم چنین بعد از رسیدن به این خانه در بازی Quantum Conundrum عمویتان برای خوش آمد گویی نمی آید. سومین چیزی که باعث مشکوک شدن شما نسبت به اوضاع می شود، تغییر یافتن خانه از نظر ظاهری نسبت به قبل می باشد. بعد از این اتفاقات ناگوار، متوجه می شوید که عموی شخصیت اصلی این بازی در خطر بوده و باید به نجاتش بشتابید. ماجرا، بسیار پیچیده تر از آن چیزیست که فکر می کنید. نباید امیدتان را از دست بدهید و تمامی تلاشتان را برای عملیات نجات به کار گیرید.

  کسی که برای نجاتش تلاش می کنید، دستگاهی به اسم Interdimensional Shift Device یا به اختصار ISD طراحی کرده است. از این اختراع بزرگ در Quantum Conundrum استفاده کنید تا معماهای موجود را حل کنید. این دستگاه به بازیکن کمک می کند تا اجسام سنگین را در عرض چند ثانیه از نقطه ای به نقطه دیگر حرکت بدهد. البته تنها ویژگی این اختراع، جابجا کردن اشیاء نمی باشد. علاوه بر این معماها، موانع دیگری سر راهتان خواهد بود. برخی از این موانع به قدری پیچیده هستند که ممکن است ساعت ها برای عبور از آن ها وقت صرف کنید. جزئیات گرافیکی بازی Quantum Conundrum در سطح بالایی بوده و سازندگان آن را به صورت کاملا سه بعدی طراحی کرده اند. به همین خاطر نیز گشت و گذار در این محیط های زیبا و البته پیچیده باعث سرگرمی کاربر تا چندین ساعت می شوند.

  :Minimum System Requirements

  OS:Windows 7 SP1

  +Processor:Intel Core 2 Duo 2.2 Ghz / AMD Athlon x2 64 3800

  Memory:2 GB RAM

  Graphics:GeForce 8800 GT 512 MB / ATI Radeon HD 2900 512 MB

  Hard Drive:1.75 GB HD space

  حجم فایل : 718.26 مگابایت

  دانلود با لینک مستقیم از سرور سایت

  تصویری از محیط بازی

  پسورد فایل : www.freegames.ir

  سایت منتشر کننده

  دسته بندی ها