• دانلود Final Fable – بازی افسانه نهایی اندروید

  انتشار 15/06/18 بروز شده 15/06/18 بازدید شده 37نفر نویسنده دیدگاه(ها) بدون دیدگاه

  Final Fable یک بازی سرگرم کننده در ژانر Role Playing یا همان نقش آفرینی برای سیستم عامل Android می باشد و توسط IGG.COM انتشار یافته است. جهان Fantasia در حال نابودی به دست شیاطین بوده و هیچ کسی نمی تواند در برابر این مهاجمان مقابله کند. پادشاه این سرزمین از شما درخواست کرده تا مقابل این موجودات خبیث ایستادگی کرده و در نهایت به پیروزی برسید.

  دانلود Final Fable - بازی افسانه نهایی اندروید

  گروهی از قهرمانان را در بازی Final Fable جمع آوری کنید و تیمی قدرتمند تشکیل دهید. زیرا برای نابودسازی نیرو های شیطانی باید به صورت گروهی عمل کنید. هیچ قهرمانی نمی تواند به طور فردی با آنان مبارزه کرده و پیروز شود. هر شخصیتی در بازی افسانه نهایی دارای ویژگی منحصربفردی در زمینه ای می باشد. برخی از این کاراکتر ها با جادو کار می کنند و برخی دیگر از قدرت بدنیشان برای مبارزه با دشمنان بهره می برند. حال بستگی به خود بازیکن داشته که کدام مورد را برای قهرمان اصلی برگزیند.

  پس از انتخاب شخصیتتان، نوبت به تعلیم او در زمینه های مختلف می رسد. هم چنین هر مبارزی در Final Fable دارای سطح می باشد و در صورتی که در مبارزات شرکت کند، سطحش افزایش پیدا می کند. Level up کردن هر مبارز نیاز به زمان دارد. بیش از 100 مرحله برای این کار در نظر گرفته شده و با اتصال به اینترنت می توانید به کسب امتیاز مشغول شوید. با توجه به آنلاین بودن این عنوان می توان با سایر کاربران در یک گروه جمع شد. بدین صورت، به صورت دسته جمعی به مبارزه با دشمن می پردازید و امتیاز بالاتری کسب می نمایید. همیشه خطر در کمینتان بوده و اگر دقت لازم را نداشته باشید، آسیب های جبران ناپذیری به اعضای گروهتان وارد خواهد شد. قبل از هر مبارزه در بازی Final Fable در میدان نبرد خیالی به تمرین بپردازید تا مهارت لازم را کسب کنید.

  حجم فایل : 45.72 مگابایت

  پیش نیاز اندروید : نسخه 2.3 یا بالاتر

  دانلود با لینک مستقیم از سرور سایت

  تصویری از محیط بازی

  پسورد فایل ها : www.freegames.ir

  لینک گوگل پلی

  توجه :

  برای اجرا نیاز به اینترنت دارید.

  دسته بندی ها