• دانلود Zombie Storm – بازی طوفان زامبی اندروید

  انتشار 15/06/17 بروز شده 15/06/18 بازدید شده 1 نفر نویسنده دیدگاه(ها) 2 دیدگاه

  Zombie Storm بازی جذابی در ژانر اکشن برای سیستم عامل اندروید به حساب می آید که به تازگی توسط کمپانی FT Games بر روی گوگل پلی انتشار یافته است. پس از سال ها جنگ میان انسان ها و زامبی ها، داشمندان توانسته اند در منطقه ای به نام Fort Phoenix در غرب، سلاح قدرتمند اختراع کنند. تنها کسی که می تواند از این سلاح در برابر جمعیت عظیمی از زامبی ها استفاده کند، شما هستید.

  دانلود Zombie Storm - بازی طوفان زامبی اندروید

  پس این فرصت بزرگ را در بازی Zombie Storm از دست ندهید و برای بقا تلاش کنید. تعداد زامبی ها به طور تساعدی در حال افزایش می باشد. هر چند تعدادشان به مراتب بیشتر از انسان های سالم است، اما نباید امیدتان را از دست دهید. از اسلحه های قدرتمندی که دانشمندان در اختیارتان قرار می دهند، بهره ببرید و نسلشان را منقرض کنید. آن ها به صورت دسته جمعی حرکت می کنند. به همین خاطر نیز باید در عرض یک ثانیه، به سمت چند نفر از آنان شلیک کنید.

  با بیش از 30 نوع زامبی در 150 مرحله موجود، مبارزه خواهید کرد و هر کدام از آنان دارای ویژگی هایی هستند. به طور مثال یکی از انواع زامبی های Zombie Storm دارای سرعت بسیار بالاییست اما ضربه چندان مهیبی نمی تواند وارد کند. قبل از این که با آنان مبارزه کنید، با ویژگی هایشان آشنا شوید تا از سطح سختی مبارزه کاسته شود. برای هر نوع زامبی باید از یک سلاح مخصوص نیز کمک بگیرید. تنوع سلاح ها در این بازی، نسبتا بالا بوده اما برای خرید هر یک از آن ها باید امتیاز مناسبی از طریق قتل عام زامبی ها به دست بیاورید. به طور کلی در بازی Zombie Storm نوزده نوع اسلحه توسط سازندگان طراحی شده که در فروشگاه موجود می باشند. اگر برای نبرد با زامبی های گرسنه و خشمگین آماده هستید، این عنوان هیجان انگیز را از دست ندهید.

  حجم فایل : 45.72 مگابایت

  پیش نیاز اندروید : نسخه 4.0 یا بالاتر

  دانلود با لینک مستقیم از سرور سایت

  تصویری از محیط بازی

  پسورد فایل ها : www.freegames.ir

  لینک گوگل پلی

  دسته بندی ها