• دانلود Chernobyl Underground -بازی زیرزمین چرنوبیل

  انتشار 15/06/09 بروز شده 15/06/09 بازدید شده 104نفر نویسنده دیدگاه(ها) 25 دیدگاه

  Chernobyl Underground نام بازی پرهیجانی در ژانر اکشن و شوتر اول شخص برای PC می باشد که در سال 2013 توسط استودیو Silden به انتشار رسیده است. هدایت کماندوی ویژه ای از کشور روسیه را در سال 2020 میلادی به دست بگیرید. جنگ در اوکراین شدت گرفته و هر دو طرف جنگ تلاش دارند تا به هر نحوی که شده، این کشور را برای خودشان حفظ کنند.

  دانلود Chernobyl Underground -بازی زیرزمین چرنوبیل

  به خاطر همین نبرد در بازی Chernobyl Underground سطح تولید مواد رادیواکتیو هم بیش از حد افزایش یافته است. این افزایش باعث شده تا اشکالات زیادی در زندگی عادی مردم به وجود آمده و خلافکاران از این فرصت سواستفاده کنند. این وظیفه شماست تا وارد عمل شده و با این مزدوران در منطقه مبارزه کنید. برای مبارزه می توانید از سلاح های فوق پیشرفته ای کمک بگیرید که مربوط به پنج سال بعد از تاریخ حال حاضر می باشند. این سلاح ها از قدرت و سرعت بالایی برخوردار هستند و میزان تخریب بالایی هم دارند.

  کماندوی ویژه ای که هدایتش را عهده دار شده اید، یوری رایکوف از کشور روسیه می باشد. او به تمامی فنون جنگی در Chernobyl Underground آشنایی داشته و فقط باید هماهنگی لازم را بازیکن با او به دست بیاورید. اکثریت عملیات ها به صورت زیرزمینی دنبال می شوند. به شما ماموریت داده می شود تا به راه های زیرزمینی چرنوبیل با گروهی از سربازان حرکت کنید. خلافکاران در مناطق مختلفی از این راه ها پخش شده اند و به انواع اسلحه ها محهز می باشند. پس باید به دشت مراقب ضد حملات ناگهانی از سوی آنان باشید. اتمسفری که در اکثریت مراحل بازی Chernobyl Underground شاهد آن هستیم، حالتی تیره مانند به خود دارد. هم چنین بک گراند ها و محیط هایی که برای این بازی اکشن در نظر گرفته شده اند، از رنگ های تیره در طراحی بهره برده اند.

  :Minimum System Requirements

  Operating System: Windows® XP/Vista/7/8

  Processor: Pentium Dual Core 2GHz class or better

  RAM: 1.5 GB or more

  Hard Disk Space: 5GB

  Graphics Card: Pixel shader 3 required with 512MB RAM minimum, NVidia 9800 GT 1GB – DirectX®: 9.0c June 2010 minimum

   

  حجم فایل : 828.88 مگابایت

  دانلود با لینک مستقیم از سرور سایت

  تصویری از محیط بازی

  پسورد فایل : www.freegames.ir

  سایت منتشر کننده

  دسته بندی ها