• دانلود Ronaldo and Hugo -بازی رونالدو و هوگو اندروید

  انتشار 15/06/08 بروز شده 15/06/08 بازدید شده 46نفر نویسنده دیدگاه(ها) 16 دیدگاه

  Ronaldo and Hugo یک بازی جدید ار شرکت Hugo Games ApS در سبک Racing و اسکیت سواری می باشد که برای سیستم عامل اندروید به انتشار رسیده است. با دو شخصیت معروف در دنیای فوتبال و سینما یعنی رونالدو و هوگو همراه شوید. این دو قصد دارند تا از دست خبرنگاران و افرادی که مانع راهشان می شوند، از روی ریل های الالت تگزاس فرار کنند!

  دانلود Ronaldo and Hugo -بازی رونالدو و هوگو اندروید

  به همین منظور نیز بر روی اسکیتی در بازی Ronaldo and Hugo سوار خواهید شد تا سرعت بالایی داشته باشید. اما اگر می خواهید امتیاز خوبی از اسکیت سواریتان کسب کنید، باید حرکات نمایشی فوتبال را حین حرکت به اجرا بگذارید! حرکاتی که فقط مخصوص بازیکن معروف، رونالدو هستند و زیبایی خاصی دارند. اگر از راه های معمولی نمی توانید به مقصد برسید، راه های مخفی را انتخاب کنید. البته کشف این راه های مخفی، کار ساده ای نیست و باید تلاشتان را برای پیدا کردنشان چندین برابر بکنید.

  هنگام حرکت روی ریل های قطار باید سکه هایی را که روی زمین قرار دارند، جمع آوری کنید. شاید Ronaldo and Hugo شباهت زیادی به عنوان معروف یعنی Subway Surfers داشته باشد، اما بدون شک از آن کپی نکرده است. چون شاهد ایده های جدید و متعددی در این بازی اسکیت سواری هستیم. در مسیر حرکتتان، موانع زیادی باعث کاهش سرعتتان خواهند شد. باید تمامی سعیتان را بکنید تا با این موانع، برخوردی نکنید. در غیر این صورت، خبرنگاران به شما خواهند رسید و بازنده خواهید بود. قایق های موتوری و قطار ها از جمله موانعی هستند که با آن ها مواجه خواهید شد. Power-ups یا قدرت های ویژه ای در بازی Ronaldo and Hugo طراحی شده اند. در صورتی که بتوانید آن ها را از روی زمین بردارید، قدرتش نمایان خواهد شد. اگر از دوستداران سبک Run و Racing هستید، به هیچ وجه این بازی جذاب را از دست ندهید.

  حجم فایل : 48.23 مگابایت

  پیش نیاز اندروید : نسخه 2.3 یا بالاتر

  دانلود با لینک مستقیم از سرور سایت

  تصویری از محیط بازی

  پسورد فایل ها : www.freegames.ir

  لینک گوگل پلی

  دسته بندی ها