• دانلود Serious Sam Double D XXL – بازی سم ماجراجو

  انتشار 15/06/07 بروز شده 15/06/07 بازدید شده 27نفر نویسنده دیدگاه(ها) 7 دیدگاه

  Serious Sam Double D XXL از نسخه های مهیج بازی سم ماجراجو در سبک اکشن و پلتفرمر برای PC بوده و Devolver Digital and Croteam آن را عرضه کرده است. این باز سم تنها نیست و از یک دوست قدیمی برای نابودی دشمنان کمک گرفته است. هدایتشان را در اختیار گرفته و به قلب دشمن نفوذ کنید و با کمک اسلحه هایی که دارید، همگیشان را از بین ببرید.

  دانلود Serious Sam Double D XXL - بازی سم ماجراجو

  این نسخه از بازی Serious Sam Double D XXL با سایر نسخ تفاوت عمده ای دارد. محیط به صورت دو بعدی و تا حدودی ساده می باشد. با استفاده از این ویژگی می توانید به راحتی بر روی محیط و شخصیت ها احاطه داشته باشید. به همین دلیل نیز سطح سختی بالاتری برای این عنوان در نظر گرفته شده است. بدین معنی که چندین برابر قبل باید موجودات ماقبل تاریخ بکشید و امتیاز کسب کنید. این موجودات، انواع مختلفی دارند که به مرور زمان با تمامی آنان مواجه خواهید شد.

  با امتیازات به دست آمده باید به بخش Store بروید و تجهیزات جدیدتر و بهتری را از این جا تهیه کنید. چون قدرت دشمنانتان در Serious Sam Double D XXL و هم چنین تعدادشان افزایش پیدا می کند. اگر سلاح های مناسبی در اختیارتان نباشد، قادر به نابودسازی آنان نخواهید بود. علاوه بر مراحل اصلی، ماموریت های فرعی نیز در این ورژن از بازی سم جدی به چشم می خورند. با به انجام رساندن آن ها، امتیازات بیشتری به مجموعه امتیازاتتان بیافزایید. دایناسورهای غول پیکر از جمله موجوداتی هستند که در طی چندین مرحله با آن ها به مبارزه می پردازید. نهایت سعیتان را در بازی Serious Sam Double D XXL بکنید تا از این خطرات، جام سالم به در ببرید. به این نکته هم توجه داشته باشید که هر یک از اسلحه هایتان دارای گلوله های محدودی هستند. پس به دقت نشانه گیری کرده و نابودشان کنید.

  :Minimum System Requirements

  OS: XP, Vista, 7

  Processor: 2.0 GHz or faster – Dual-core recommended

  Memory: 1GB

  Hard Disk Space: 500MB

  Video Card: 128 MB Card, supports Shader Model 2.0

  DirectX®: 9.0c

   

  حجم فایل : 410.57 مگابایت

  دانلود با لینک مستقیم از سرور سایت

  تصویری از محیط بازی

  پسورد فایل : www.freegames.ir

  سایت منتشر کننده

  دسته بندی ها