• دانلود Worms Clan Wars – بازی جنگ قبیله کرم ها

  انتشار 15/06/06 بروز شده 15/06/06 بازدید شده 92نفر نویسنده دیدگاه(ها) 17 دیدگاه

  Worms Clan Wars یکی از جذاب ترین نسخه های سری بازی کرم ها در سبک Turn-based Strategy برای PC بوده که توسط Team17 Digital Ltd عرضه شده است. این بار کرم ها به صورت قبیله ها و گروهی وارد جنگ با یکدیگر شده اند. گروهی از شخصیت های مورد نظرتان را تشکیل دهید و آنان را به انواع سلاح ها و تحهیزات مجهز کنید تا با دیگران به مبارزه بپردازید.

  دانلود Worms Clan Wars - بازی جنگ قبیله کرم ها

  وارد یکی از محیط های بازی Worms Clan Wars با آب و هوای مخصوص آن منطقه شده و خود را آماده سازید. همان طور که می دانید، دوربین از نمای دو و نیم بعدی برای بازیکنان نمایش می دهد. به همین دلیل نیز باید در عرض کم ترین زمان ممکن با این دوربین به منطقه تسلط پیدا کنید. در برخی از مناطق نقشه، آیتم هایی پنهان شده اند. هر کرمی بتواند زودتر از بقیه به آن برسد، این آیتم را از آن خودش خواهد کرد. پس سعی کنید تا شخصیتتان را زودتر از همه به آن برسانید.

  اما سیستم سفارشی سازی نسبت به قبل از پیشرفت فوق العاده ای بهره برده است. بیش از 200 نوع آیتم فقط برای کاراکتر های Worms Clan Wars تداریک دیده شده است. هم چنین چهار کلاس برای هر شخصیت تعیین شده که به مرور زمان به آنان دست پیدا خواهید کرد. اگر بتوانید امتیاز تحربه خوبی با نابودسازی کرم های دیگر در مراحل به دست بیاورید، مهارت هایتان به سرعت رشد پیدا خواهد کرد. علاوه بر ویژگی های ذکر شده، 65 نوع سلاح نیز در فروشگاه، قابل خریداری می باشد. هر اسلحه ای دارای قدرت خاصی بوده و در یک منطقه به کارتان می آید. به طور مثال در یکی از نقشه های بازی Worms Clan Wars به سلاحی نیاز پیدا می کنید که دوربرد بوده و به فاصله چند متری شلیک کند. اما در نقشه ای دیگر فاصله برایتان مهم نبوده و میزان تخریب کنندگی آن برایتان از اهمیت بالایی برخوردار خواهد بود.

  :Minimum System Requirements

  OS: Windows XP

  Processor: Dual Core CPU

  Memory: 2 GB RAM

  Graphics: Nvidia GeForce 8600 GT, ATI Radeon HD4650, Intel HD3000

  Hard Drive: 1 GB available space

  حجم فایل : 699.42 مگابایت

  دانلود با لینک مستقیم از سرور سایت

  تصویری از محیط بازی

  پسورد فایل : www.freegames.ir

  سایت منتشر کننده

  دسته بندی ها